Clio 4 nazarlik kaza

HCB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hepinize merhaba,
Yanyolda seyir halindeyken sokaktan sağına soluna bakmadan araç çıktı hava yağmurlu diye aracım kaydı frene bastım ama duramadım araca çarptım. Ön sol çamurluk ve sol led farım kırıldı. Yarın Kemal Tepretoğulları servisine bırakmak istiyorum fakat, trameri şişirirler ve çamurluğu güzel boyarlarmı diye çekincem var sedef beyaz aracım zor bir renk sizce boyayı tutturabilirlermi ve tramerde hasar kaydı ne çıkar? Benim tahminim far: 3500 tl çamurluk boya ve parça bedeli :1500-2000 tl İşçilik:1500 Toplam: 6500-7000 civarı:(

https://i.hizliresim.com/WqZQ2P.jpg
WqZQ2P.jpg

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boyada sikinti olmaz daha gecen hafta camurlukla tampon boyattim kodu var kapi icinde o kodla boyaniyor siritmiyor camurluk plastik oldugu icin arabani satarken ona bakmiyorlar zaten expertiz felan o yuzden boşa hasar kaydi girdirip satarken basini agritma n11 gibi sitelerden far bul ucuza camurluk para degil zaten ben 2013 joy camurlugunu 90tl ye aldm 150tlyede boyayip takiyorlar

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Öncelikle geçmiş olsun, telafisi olmayacak sıkıntılar göstermesin.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hepinize merhaba,
Yanyolda seyir halindeyken sokaktan sağına soluna bakmadan araç çıktı hava yağmurlu diye aracım kaydı frene bastım ama duramadım araca çarptım. Ön sol çamurluk ve sol led farım kırıldı. Yarın Kemal Tepretoğulları servisine bırakmak istiyorum fakat, trameri şişirirler ve çamurluğu güzel boyarlarmı diye çekincem var sedef beyaz aracım zor bir renk sizce boyayı tutturabilirlermi ve tramerde hasar kaydı ne çıkar? Benim tahminim far: 3500 tl çamurluk boya ve parça bedeli :1500-2000 tl İşçilik:1500 Toplam: 6500-7000 civarı:(

https://i.hizliresim.com/WqZQ2P.jpg
WqZQ2P.jpg

Geçmiş olsun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun. Son kazanız olsun inşallah. Çamurluk değişmesin boyansın. Yetkili servisler maalesef milli serveti tüketiyor resmen. Basit bir boya işlemi ile çözülebilecek bir sorunu değiştirme yoluyla çözmeye çalışıyor. Servisten bu konuda teminat almadan aracı bırakmayın.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bununla geçmiş olsun

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun Allah korumuş

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Buda benden nazarlık olsun. arkasına bakmadan geri geri çıkan bir bakar körün işlediği halt. :mad: allahtan içeriyi ve direkleri etkilemedi.

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Yok artık ya bu nasıl kazmaliktir arkadaş arka tarafı nasıl göremezsin gitti güzelim araba geçmiş olsun :(

Benim de nazarligim var evet otopark da kaydirmislar aracı vurmuşlar kaçmışlar :(

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

warlock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad farın çalışıyorsa yeni far almana gerek kalmayabilir. Bir arkadaşım bmw'sinin farının camı kırıldığında sadece cam değiştirerek kurtarmıştı. bu işi yapan insanlar var bir araştır derim.