Clio 4 Ön park lambaları Nasıl Sökülüyor

şahmerdan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, ön park lambalarını bir türlü sökemedim, lambanın takılı olduğu beyaz bir parça var, far içinde onu bir türlü sökemiyorum elim sığmıyor, kargaburnuyla falan denedim yine çıkmadı çok zorlamadım kırılır falan diye. Bir tekniği var mı? yoksa direk düz asılıp çekip çıkarıyor muyuz?

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinle sağlamca tut sağa sola sallaya sallaya gevşeyerek geliyor korkma kırmazsın ampulun önünde çentikler var görürsün zaten

şahmerdan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinle sağlamca tut sağa sola sallaya sallaya gevşeyerek geliyor korkma kırmazsın ampulun önünde çentikler var görürsün zaten
çok sağolasın dediğin gibi elle tutamadım ama karga burnuyla kastıra kastıra söktüm bir şekilde:)

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sende sağol araçlarımız çok basit aslında az elin yatkın olsa yeterli ben yaptıklarımı yazmıyorum siteye fotğraf yüklemmeyi bveceremedim usb li teybi söktüm nav-r taktım geri vites kamerasını açtım parks sensörü bağladım vss

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sende sağol araçlarımız çok basit aslında az elin yatkın olsa yeterli ben yaptıklarımı yazmıyorum siteye fotğraf yüklemmeyi bveceremedim usb li teybi söktüm nav-r taktım geri vites kamerasını açtım parks sensörü bağladım vss

Evet bencede siteye fotoğraf ekleme sistemi karışık bu yüzden bir çok konuda foto yükleyemedim.sayın adminlerim çare olabilir miyiz acaba, paylaşımların artması adına.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bencede siteye fotoğraf ekleme sistemi karışık bu yüzden bir çok konuda foto yükleyemedim.sayın adminlerim çare olabilir miyiz acaba, paylaşımların artması adına.
telefona tapatalk kurararak kolayca yükleme yapabilirsiniz forumu da ordan takip edebilirsiniz
yada resim video yükleme sitelerinden yükleyip url oaln adresi kopyala yapıştır yaparakresim video yklemesi yapılabilir