Clio 4 orijinal kolcak

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş sorun ne biliyor musun? Konuyu ben açtım. Konu ne ? Orijinal kolçak. Ustanın yaptığı kolçak güzel, alıcısı olur. Ama orijinal mi ? Değil. Sorduğum soruya cevap mı ? Değil. Yazılması gereken yer bu konu mu ? Değil. Bana bir yardımı var mı ? Yok. Peki arkadaşlar incelik etmiş yazmış, bir şey dedik mi ? Demedik. Peki sen ne dedin? Yaratıcı olmak lazım. Yani bana yaratıcı değilsin 1000 lira verdin diyorsun. Sonra küçümsemedim diyorsun. Ben de küçümsediğin anlamını çıkarıyorum açıkçası. Ki benim mesajımı okuduysan bin lira etmez kolçak ama benim göz zevki benim için önemli ve böyle olması içime sindiğinden bahsetmiştim. Yaratıcı olup bu kolçağı monte edebiliyorsan daha ucuz maliyetine saygı duyarım. Ama kalkıp 5 defa okuduğunu söylüyorsun, ama konu başlığını okumamışsın be kardeşim. Ateş yok ki benzinle gidelim ayrıca konu orijinal kolçak. Bu kadar basit. 8 Madde yazana kadar keşke başlığı okusaydın.

Sayın konuyu açan KARDEŞ BEY ozaman konunun başlığını açarken orjinal kolçak dışında YORUM VE TAVSİYEDE bulunmasındiye başlığa parantez açsaydın. Ben 5 sefer okudum seninde 3. 4. Ve 6. Satırları tekrar okumanda fayda görüyorum belliki anlamamışsın. Şimdi buradan ergenlergibi karşılıklı biri birimizemi yazacaz. Ozaman şöyle yorum yapayım KOLÇAĞIN HARİKA TARTIŞMAYA BİLE GEREK YOK Kİ ZATEN ORJİNAL İYİ GÜNLERDE KAZASIZ BELASIZ KULLAN.

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın konuyu açan KARDEŞ BEY ozaman konunun başlığını açarken orjinal kolçak dışında YORUM VE TAVSİYEDE bulunmasındiye başlığa parantez açsaydın. Ben 5 sefer okudum seninde 3. 4. Ve 6. Satırları tekrar okumanda fayda görüyorum belliki anlamamışsın. Şimdi buradan ergenlergibi karşılıklı biri birimizemi yazacaz. Ozaman şöyle yorum yapayım KOLÇAĞIN HARİKA TARTIŞMAYA BİLE GEREK YOK Kİ ZATEN ORJİNAL İYİ GÜNLERDE KAZASIZ BELASIZ KULLAN.

Parantez icinde mi yazayim? Komiksin :) benim tekrar okumama gerek yok 1 defa okuyunca anlayabiliyorum.

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parantez icinde mi yazayim? Komiksin :) benim tekrar okumama gerek yok 1 defa okuyunca anlayabiliyorum.

Bravo sana ozaman ZEKİ KARDEŞ VİRGÜL KOYARAKTA YAZABİLİRSİN . nasıl tatmin oluyorsan oşekilde davran benim açımdan sıkıntı yok.