linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar arabamın teslimatı büyük bir ihtimalle haftaya perşembe olucak bugün peşinatla ilgili gerekli bilgileri nihayet aldım :) allah umarım sizede kavuşturur bu anı hemen nasip eder

Hocam gozun aydin :) sakincasi yoksa bana takip numarani ve siparis verilis tarihini soylermisin? bu sayede yarinki satis danismanina fircamda elimde kozlar olsun ;)

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam gozun aydin :) sakincasi yoksa bana takip numarani ve siparis verilis tarihini soylermisin? bu sayede yarinki satis danismanina fircamda elimde kozlar olsun ;)

96736 takip numarası 30 kasım başvuru günüm hocam :) teşekkür ederim umarım senin içinde hayıırlı haberleri duyarız

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef bizi hala arayan soran kimse yok. Biz sizden daha once siparis vermis olmamiza ragmen hala aracimizin a'sini goremedik :) mail olarak herseyi ilettim sikayet formlari doldurdum aradik tel ettik ama hala bisi yok. Yarin yapacagim telefon konusmasi cok sert olcak! Sahit oldugum bi olayida paylasayim. Cuma gunu mais'e gittim ve orada arac islemine gelmis birisiyle konustuk. Kendisi aracini martin en son haftasina istemis siparis esnasinda ama araci 15 gun onceden gelmis. Kendisi ankarada olmadigi icin gelip aracinida teslim almamis ve cuma gunu tesaduf bunu konustuk. Simdi neden aracini en son isteyen kisinin arabasi 15 gun erken gelioda erken isteyeninki en gec gelio? Yarinda hem bu durumla mahkemeye basvurabilecekmiyiz diye arastircam, hemde maisle yapacagim konusma sekli cok farkli olcak. Benim gibi bu durumda olan birilerinin olmadigida kesin...