Clio 4 park ampulu degisimi

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 un park ampulu nasil degisiyor akşam karanlikti biraz ugrastim cikartamadim

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farın arkasındaki plastik kaoağı çıkarın.park ampulünün duyu çubuk şeklinde tutma yerinden tutup sağ sol esneterek çıkarabilirsiniz.biraz sert çıkıyor

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Degistirdim fakat cok zor cikiyor allah yardim etsin park ampulu patlayana

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim clio 3 tede patlak sol taraf nasıl değişirim bilmiyorum aküden dolayı el de sığmıyor elektrikçiye gitmeyince olmayacak

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim clio 3 tede patlak sol taraf nasıl değişirim bilmiyorum aküden dolayı el de sığmıyor elektrikçiye gitmeyince olmayacak

Benim fluence de de malesef ayni sikinti var. O kadar dar ki alan kapagi açsanız bile işlem yapamıyorsunuz parmaklar zor giriyor girse de hareket alanı yok. Kötü mal sahibi kiracıyı ev sahibi yaparmış sözünden yola çıkarak bir adet tork veya tors 8 tornavida aldım ve bu gibi durumlarda işimi görür dedim ama malesef bu vida disinda bir de altıgen başlı vida atmışlar. Ben de gidip hem tors hem altıgen vidaya uyumlu takım aldım ve farı tamamen sökerek fişlerinden kurtarıp dışarıya aliyorum ve ampülü değiştiriyorum. Bu arada bu tors 8 tornavida aracın hemen her noktasında bulunan trimlerin vidalarını da söküyor bilginize.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

renocuank

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç uğraşma ustan varsa götür değiştir. Eğer sürekli gittiğin yerse para dahi almaz.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim fluence de de malesef ayni sikinti var. O kadar dar ki alan kapagi açsanız bile işlem yapamıyorsunuz parmaklar zor giriyor girse de hareket alanı yok. Kötü mal sahibi kiracıyı ev sahibi yaparmış sözünden yola çıkarak bir adet tork veya tors 8 tornavida aldım ve bu gibi durumlarda işimi görür dedim ama malesef bu vida disinda bir de altıgen başlı vida atmışlar. Ben de gidip hem tors hem altıgen vidaya uyumlu takım aldım ve farı tamamen sökerek fişlerinden kurtarıp dışarıya aliyorum ve ampülü değiştiriyorum. Bu arada bu tors 8 tornavida aracın hemen her noktasında bulunan trimlerin vidalarını da söküyor bilginize.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Link varsa aldığın takımın atabilirmisin bende varmı yoksa alayım bende lazım olur

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mersinin sanayisinde selam vermek bile parayla kardeş o yuzden kendim yapiyom park ampulu en az 30a 40a degisiliyor