Clio 4 Pioner AVH-X1550 DVD Oda Takıldı.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vay arkadaş clio4 kitabını baştan yazıyorsun. hayırlı olsun yeni setin murat :eyv

Abi Zevk İşte Napalım Duramıyoruz Yerimizde :)

Sizi seyretmeye devam ediyoruz, yakında reno tasarımcıları kapınızı çalarsa şaşmayın. Tebrikler, güle güle kullanın, gündüz fotolarını dört gözle bekliyoruz...
Teşekkür Ederim Aykut Bey Sağolun.Yarın Yüklücem Resimleride Videosunuda

Gercekten tebrik ederim , resimlere baktm yazdiklarinizi okudum gercekten cesaret isteyen bisey , ve geri donusu olmayan bisey yapmissiniz sanirim konsol ici plastikler falan kesilmis vs .. Peki birsey sorucam , araci satarken degeri dusmuyormu baya bi islem yaptiniz araca , kapi panzotlari teyp vs satarken zarar ediyormusunuz cok merak ediyorum , ben orjinalci oldugum icin soruyorum . Yanlis anlamayin sadece merak ettigim icin .
Wallahi Hocam Aracı Satarken Değeri Düşermi Düşmezmi Bende Bilmiyorum Açıkçası Düşmez Çünkü Kesilen Şeyler Plastik Şeyler Kapı Panzotları Teyp Kolonlar Vs Bunları Arabayı Satarkende Açıkçası Maliyetinin Yarı Parasını Alırım Hepsinin Fiyatı Belli He İstemem Derse Gider Orjinal Parçaların Hepsini Tekrar Takarım Skıntı Olmaz Yani

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir proje olmuş güle güle kullan güzel bir yol gösterici konu olmuş fakat bir kaç sorum olcak ...
Orjinal ekranın yerine takılan diğer ürün orjinalin sunduğu olanakları sağlıyor mu? (Navi - Ortam - Bluetooth vs. vs.)
Seste elle tutulur değişme sağlandı mı gerçekten ?
Birde maliyeti nedir bu işin total

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Daha neler görücez bakalım :D kapı aydınlatmaları falanda 10 numara olmuş kardeşim helalin var :)

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- ben sana daha ne diyeyim şuan tr'deki en iyi clio4 sende ve gerçekten çok güzel yapıyorsun herşeyi eline sağlık istnabula geldiğimde yakından incelemek isterim :)

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir proje olmuş güle güle kullan güzel bir yol gösterici konu olmuş fakat bir kaç sorum olcak ...
Orjinal ekranın yerine takılan diğer ürün orjinalin sunduğu olanakları sağlıyor mu? (Navi - Ortam - Bluetooth vs. vs.)
Seste elle tutulur değişme sağlandı mı gerçekten ?
Birde maliyeti nedir bu işin total

Aldığım teypde bluetooth Navı falan yok ama dvd oynaticisindan tut hersey var yok yok ama bi üst serisinde o özelliklerin hepsi var arasındadır tam iki katı fark var ses konusuna gelince inanılmaz bi değişiklik oldu ilk orjinal teybine guclendiriciyle yapmıştık ama tesisatının asıl verimini alamadık. Maliyetine gelicek olursak kullandığınız cihazların marka modeline bağlı ben focal ve audison marka kullandim

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
- ben sana daha ne diyeyim şuan tr'deki en iyi clio4 sende ve gerçekten çok güzel yapıyorsun herşeyi eline sağlık istnabula geldiğimde yakından incelemek isterim :)
Geldiğinde kesin haber ver kardeşim hatta yaza az kaldı 1 ay sonra bi buluşma yaparız belki ilkbahar buluşması diye :)
Daha neler görücez bakalım :D kapı aydınlatmaları falanda 10 numara olmuş kardeşim helalin var :)
Eyw kardeşim sağolasın daha neler var neler kaç bişey daha var aklımda onlarıda yaptınmi dahada yapıcak bişe kalmıyor :)

umut54

Umut Şahin,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bravo abi :halay

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustalığı ince işçiliği nasıl oldu bilemiyorum ama çok güzel duruyor. Gündüz fotolarını bende merakla bekliyorum. Allah nazarlardan saklasın. Güle güle bin kardeşim.