Clio 4 r-nav ile ilgili soru

ugurkrdg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle herkese merhaba bazi ufak sorunlardan dolayi foruma pek giremiyordum.Soruma gelicek olursak aracima tesisat yaptirmayi dusunuyorum fakat teyp nasil cikiyor nereden aciliyor bilen varmi ? Birde geri gorus kamerasi taktirmayi dusunuyorum baglaniyormu ?

srknzfr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teypin nerden söküldüğünü tesisat yaptırmaya gittiğin yerde kolayca bulurlar onu dert etme bence.. geri görüş kamerası bağlatanlar var yani bağlanıyor =)

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabana tesisat yaptirabilirsin bende yaptiricaktim fakat cd cikisi olmadigi icin cok saglam bi ses alamazsin dedi araca sadece guclendirici ile bi bass anfi koyariz dedi tatmin edici bi ses alirsin dedi.tam yaptiricaktimki orta konsolu tamamen sokucez dedi o zaman vazgectim.ekran dijital klima ayni yere bagli olduklari icin komple sokuluyo.

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
R nav da geri gorus kamerasi cikisi yokki nasil baglamslar kim baglatmis :)

ugurkrdg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim dusuncem teyp indash teypler gibi mekanizma asagida biyerde eger komple sokulucekse yaptirmam kapilarda acilicak sonrasinda ses yapiyor sokulen yerler.sokulmusken geri gorus kamerasinida taktiriyim demistimde ben oyleyse yatar galiba bu iste

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim dusuncem teyp indash teypler gibi mekanizma asagida biyerde eger komple sokulucekse yaptirmam kapilarda acilicak sonrasinda ses yapiyor sokulen yerler.sokulmusken geri gorus kamerasinida taktiriyim demistimde ben oyleyse yatar galiba bu iste

Kapilara falan asla elletmeyin film icin sokturup sonrasinda pisman olanlar var cunku eskisi gibi toplayamiyorlar ses yapiyor , yaziktir daha 0 araba

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teypin nerden söküldüğünü tesisat yaptırmaya gittiğin yerde kolayca bulurlar onu dert etme bence.. geri görüş kamerası bağlatanlar var yani bağlanıyor =)

Geri görüş kamerasını yaptıran kim acaba nasıl yapılmış ?

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dun orta konsoluda on kapi dosemelerinide soktuk film cektik ve tesisat icin on bilgi topladik. Fotolari musait olunca paylasirim. Kapinin tam oturmamasi icin tam acemi birinin sokmesi lazim oturtamamak ozel beceri ister :) orta konsola gelince gozunuz korkmasin cok kolay sokuluyor abartilacak bir durum yok.

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dun orta konsoluda on kapi dosemelerinide soktuk film cektik ve tesisat icin on bilgi topladik. Fotolari musait olunca paylasirim. Kapinin tam oturmamasi icin tam acemi birinin sokmesi lazim oturtamamak ozel beceri ister :) orta konsola gelince gozunuz korkmasin cok kolay sokuluyor abartilacak bir durum yok.
oynamassın diye sıfır araba aldırdık gene oynuyorsun:aytuğ

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haci merak ettik oda hevesliymis cikiverdi :aytuğ