Clio 4 Renk Tercihiniz ?

Senin Clio4 Rengin Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    146
  • Anket kapatılmış .

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya piyasada sarı yok deniliyordu, mahalleye gittim dk 1 gol 1 :D
k1b46.jpg

Ya bilmiyorum fakat sarı çok çiğ duruyor gibi geliyor bana :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
2013 modellerinde aynalar beyaz ve kapılarda cam altlarında krom nikelaj olacak dikkat ettiyseniz. Umarım bu nikelajlardan kişiselleştirme olarak taktırma şansımız olabilir.

Son düzenleme:

memo_16

Bilgi Girilmemiş
2013 modellerinde aynalar beyaz ve kapılarda cam altlarında krom nikelaj olacak dikkat ettiyseniz. Umarım bu nikelajlardan kişiselleştirme olarak taktırma şansımız olabilir.
nikelajlar bildiğim kadarıyla sonradan taktırılabiliyor, yani aracın fabrikasyonunda değilde sonradan aksesuar olarak takılıyor diye hatırlıyorum, yanlışta hatırlıyor olabilirim ama :D

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
erkek adam renkli araca binmez dermişim :D tamam tamam kızmayın şakaydı.

siyahı tek geçerim.

Renault-Clio-4-Custom-black.jpg

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
nikelajlar bildiğim kadarıyla sonradan taktırılabiliyor, yani aracın fabrikasyonunda değilde sonradan aksesuar olarak takılıyor diye hatırlıyorum, yanlışta hatırlıyor olabilirim ama :D

Belki ayın aksesuardan söz ediyor olabiliriz, ama benim sözünü ettiğim cıtaları hiçbir clio 4 de görmedim. Kapııların hemen camlarının başladığı şu anki araçlarda siyah olan cıtadan söz ediyorum. ayna yerinden başlıyor arka yukarı kapı koluna kadar gidyor.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
var mı seçim yapmayan ?

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabam beyaz ama Kırmızı çok yakışıyor bu arabaya.. Arabam beyaz olduğu için beyaz a oy verdim :)

Belki ayın aksesuardan söz ediyor olabiliriz, ama benim sözünü ettiğim cıtaları hiçbir clio 4 de görmedim. Kapııların hemen camlarının başladığı şu anki araçlarda siyah olan cıtadan söz ediyorum. ayna yerinden başlıyor arka yukarı kapı koluna kadar gidyor.

bugün arabama kapı çıtası ve kapı eşiği krom kaplama takılacak.. bakalım nasıl olacak..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
bugün arabama kapı çıtası ve kapı eşiği krom kaplama takılacak.. bakalım nasıl olacak..

Şimdiden hayırlı olsun, güle, güle kullanın. Bu yapılan işlemlerin bizlere resimlerini gösterirmisiniz. Yukarıda sözünü ettiğim konu ile bağlantılı olarak netlik kazandırmak istiyorum.

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdiden hayırlı olsun, güle, güle kullanın. Bu yapılan işlemlerin bizlere resimlerini gösterirmisiniz. Yukarıda sözünü ettiğim konu ile bağlantılı olarak netlik kazandırmak istiyorum.

takdırdıktan sonra fotoğrafını çeker eklerim. beyaz araba da krom cam çıtası güzel duracak mı durmayacak mı emin değilim ama taktırcam yine de sipariş geçtim çünkü vazgeçmek olmaz :)
kırmızı araba olsa eminim daha çok yakışacaktı.