Clio 4 Renk Tercihiniz ?

Senin Clio4 Rengin Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    146
  • Anket kapatılmış .

GürhanIV

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kırmızı çok istedim ama tercihim Beyaz oldu çünkü Beyaz çizilirse yada herhangi bir sıkıntı olursa çözümü kolay, kırmızı ise zor :( Eğer Kırmızı alacaksan dikenine katlanacaksin..

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alev kırmızı

Sergio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulut gri

Hakan Coşar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kırmızı çok istedim ama tercihim Beyaz oldu çünkü Beyaz çizilirse yada herhangi bir sıkıntı olursa çözümü kolay, kırmızı ise zor :( Eğer Kırmızı alacaksan dikenine katlanacaksin..

aynen BENDE COK KIRMIZI KIRMIZI DEDIM!!!

AMA beyazı sectım sebep senınkıyle aynı :)

omercb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ateş Kırmızı :eyv

aron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızı 1.liği hak ediyor

tufanyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun reno:silahreno

PopularDemand

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence en atarlı görüneni kırmızı ama bakımı zor. Allah korusun ama en ufak bir boya ihtiyacı olduğunda genelde yetkili servisler bile tonu tutturmakta zorlanıyor çünkü boyanın rengi yıllar içinde güneşten ister istemez açılıyor. Ayrıca ben nazara inanırım, kırmızı çok dikkat çekiyor milletin gözü kalıyor üstünde. 4 sene kırmızı araba kullandım bilirim ;) Ben şahsen beyazını aldım, arabanın hatlarını diğer bütün renklerden daha iyi gösteriyor ve temizlemesi çok kolay kir belli etmiyor, yazın da güneşten en az etkilenen renk. Siyahını da gördüm bizim mahallede bi tane siyah var, onun da toz toprak çamurdan araba çok kötü görünüyordu ve yeni clionun kendine has çizgileri hiç belli olmuyor. Kısaca en gösterişlisi kırmızı, en kullanışlısı beyaz, hiç tavsiye etmeyeceğim siyah. Tabi ki zevker ve RENKLER tartışılmaz :)

Bu kısmı olayı özetlemiş bravo :eyv Aynen katılıyorum ama sanırım kırmızı tercih edeceğim. Çizilirse de (ki İstanbul'da çizilmemesi mümkün görünmüyor) napalım kısmet deriz.
Tabi alana kadar fikrim değişmezse..