Clio 4 Şanzıman sorunu

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her marka/model aracın sorunları var. Bence burada asıl sorulması gereken bu sorunlara servis ne kadar sürede çözüm getiriyor ve satış sonra müşteri memnuniyeti ne düzeyde. Yoksa Mercedes veya BMW'de alsanız olacağı varsa oluyor.

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar çevrem bi kaç kişinin sıfır aldıgı clio 4 araçlarda şanjumanda sıkıntı çıktı araç 700 km şanjumandan ses geliyo serrvise gittiğinde komple şanjuman değişti etabiki gasrantiden peki garanti bitince ne olacak tabiki cepten aranızda böyle sorunlar yaşayan var mı cli4 4 alıcam ama korkarak yaklaşıyorum artık

olmaz mı var tabiki de benim araç sport toure ilk önce 3.vitesde vitez topuzu titremesi başladı vites dişlisi değişimi istendi yapıldı ama sorun düzelmedi sonra yenı vites kutusu ıstedim takıldı ama bu seferde 4.vitesde titreme var yanı sorun var yok değil ha benm bahsetiğim sorun çoğu clio 4 kullanıcısında mevcut kimi önemsemiyor kimi sorunu bilmiyor bilen ise şanzımanı indirtmek istemiyor....ha bende garanti bitmeden garanti süresi içerisinde sorunu çözmeye çalışıyorum henüz sorun çözüme kavuşmadı

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim şanzımanla ilgili bir sorunum yok şükür. 1 sene oldu aracı alalı.

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece clio4 şansımanlarında değil bütün renaultlarda ( eğer yanılmıyorsam 2007-2008 yılı sonraki üretimlerinde) geri vitese geçmede sıkıntı var. megane3 ve clio3 kullandım onlardada mevcut. geri geçirişte vitesi bastırarak geçirmek gerekiyor. aracım clio4 ondada aynı sıkıntı var. alıştım artık :) sıkıntı yok. çok fazla arıza varmış gibi davranarak servise giderek clio4 umdan soğumak istemiyorum. onun bi şekli,duruşu ve rengi var :D saygılar.

archerman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sizlerden gelecek bilgiler benim için çok önemli ona göre kararımı vereceğim artık

alma kardeşim. ben 2012'nin sonunda aldım. tıkırtılar, çatırtılar, servistekilerin suratsızlığı ve hantallığı, sorunsuz olmasına rağmen kafasına göre çalışan stop start, viraj demiri takozları değiştikten sonra sertleşen direksiyon, 400 tl bakım ücreti, vs. burama getirdi. daha bagaj tıkırtısı için servise götürmem lazım. navigasyona yeni harita alamıyorum çünkü yenisi yok. mais'e sordum, "navitech bakıyor" dediler. navitech'e sordum "biz bakmıyoruz renault ile alakamız yok" dediler. mais buna şaşırdı "aradığınızda kiminle konuşmuştunuz" falan dediler, servise gitmemi söylediler. saçmalık.

alma kardeşim.

tekrar söylüyorum, alma kardeşim.