Clio 4 seçimi

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sırf navigasyon için kesinlikle o farka değmez ben cep telefonum üzerinden gps kullanıyorum istediğim yere nokta atışı gidiyorum :) o farka ekstra donanım alırsınız joy'da olmayan dahada ucuza gelir

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Sırf navigasyon için bencede değmez.:eyv

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer şehir içi kullanacaksa 0.9 alın, uzun yol ağırlıklı ise kesinlikle 1.2 ve üzeri.

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende sizin gibi düşünüp joy aldım.Çokta memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.
Eğer illa ki Touch gibi olsun derse dahi 150 tl ye dış görünümünü(OLmayan çıtaları alarak) 300 tl yede video oynatan bir navigasyonla(R-Nav video desteklemiyor) dahada fazlasına sahip olabilir.

serkan_cevik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer maddiyat önemli ise tabi Joy daha mantıklı duruyor sizin için. Ama siz yinede 1.2 olayını biraz daha düşünün derim. 1.2 alıp tüp taktırmakdansa 0,9 motor bana daha mantıklı geliyor. Ama tabi fiyat olarak biraz yüksek.

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugü kararımızı verdik.clio4 joy 1.2 benzinli siparişi verdik.sigorta dahil anahtar teslimi 31.500 tl fiyat biraz yüksek olabilir ancak 3750 tll lik iki ay sonraya ait çek ile gerisine kredi kullanılacak

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy ile touch arasindaki farki navigasyon haric 300 tl ye kapatacaklarina inanan arkadaslar cok asiri yanilmakta , konsol direksiyon lakeleri deri vites topuzi , 4x20 hoparlor , krom etek on izgara arka bagaj citasi lake ayna lake arka difizor navigasyonu gec multimedia teyp , stepne sis fari fasilali silecek standartta 16 jant , + surucu koltuk ayari aklima gelmeyen daha bi kac ozellik var bunlari toplayin 3500 tl fark verip touch alinirdi bence joy almak mantiksiz ayrica joyun alt etek yerleride plastik boyasiz

Son düzenleme:

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun öncelikle aracınız allah kaza bela vermesin fakat keşke touch modelini tercih etsseydiniz 31 bin tl verdiktenn sonra 3 4 bin lira daha vermeye değerdi ileride satmak istediğinizdede joy modeli toucha göre çok daha fazla değer kaybedicektir.

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun öncelikle aracınız allah kaza bela vermesin fakat keşke touch modelini tercih etsseydiniz 31 bin tl verdiktenn sonra 3 4 bin lira daha vermeye değerdi ileride satmak istediğinizdede joy modeli toucha göre çok daha fazla değer kaybedicektir.

cevabın için teşekkür ederim arkadaşım.dediğin doğru ama oğlum 23 yaşında memur işyeri 35 km uzaklıkta 4 arkadaşı ile gidiş geliş yapıyor.sıra ile gidip gelecekler.kredi de kullanacağı için 3-4 bin tl 5-6 bin gibi bir rakama çıkacak.zaten Allah kaza bela vermediği sürece 5-10 sene binecek aarabayı aldıktan sonra evlilik var arabayı değiştirmesi biraz uzun sürecek.şimdilik yeter diye düşündük.ben 35 yaşında 1993 model doğan sahibi olup,9 yıl binmiştim.

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevabın için teşekkür ederim arkadaşım.dediğin doğru ama oğlum 23 yaşında memur işyeri 35 km uzaklıkta 4 arkadaşı ile gidiş geliş yapıyor.sıra ile gidip gelecekler.kredi de kullanacağı için 3-4 bin tl 5-6 bin gibi bir rakama çıkacak.zaten Allah kaza bela vermediği sürece 5-10 sene binecek aarabayı aldıktan sonra evlilik var arabayı değiştirmesi biraz uzun sürecek.şimdilik yeter diye düşündük.ben 35 yaşında 1993 model doğan sahibi olup,9 yıl binmiştim.

:bravo

eğer imkan varsa icon alınır, yoksada boşu boşuna toucha para verilmez, bu işler böyledir zaten, ya en bosunu alıcaksın ya en dolusunu, bende ilk joy almaya diye gittim icon alıp cıktık :aytuğ