Clio 4 ses sistemi montajı

cengizhann321

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu düşünceye hiçte katılmıyorum,pandizotların düzgünce sökerseniz hiçbir sıkıntı olmaz,vida yuva kapaklarını cıkartıp vidaları söküp pandızotu yukarı dogru ıttırınce telefon batarya kapagı gibi cuk geliyor eline,sadece resimdekı yer tutulu kalıyor,orda bir vida daha var onuda sıyah kapagı cıkartarak vıdayı sokerek boylece pandızotu tamamen sokmuş oluyoruz

iz5E1wq.jpg

Birinin düşünceme katılmadıgı ıcın sevınıcegım aklıma gelmezdı :D ya bu benım fıkrım deıldı zaten burdakı sanayıı de bir kaç ustaya sorduk onlar oyle soyledı bılmıyorum belkıde bulasmamak ıstemıslerdır.ama iyi bir işçilik istiyodur heralde cunku daha once arkadasın aracına taktırırken onun pandızotun dıslerını kırmıstılar.sökülürken dikkat edilmesi gereken başka bişey war mı.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birinin düşünceme katılmadıgı ıcın sevınıcegım aklıma gelmezdı :D ya bu benım fıkrım deıldı zaten burdakı sanayıı de bir kaç ustaya sorduk onlar oyle soyledı bılmıyorum belkıde bulasmamak ıstemıslerdır.ama iyi bir işçilik istiyodur heralde cunku daha once arkadasın aracına taktırırken onun pandızotun dıslerını kırmıstılar.sökülürken dikkat edilmesi gereken başka bişey war mı.
Dediğim gibi önceki msjımda anlattım sökülme şeklini,bu düşüncene katılmadım çünkü zamanında bende senin gibi düşünüyordum ama camlara film çekilirken olsun, hoparlör takılırken olsun anladımki büyütecek birşey değil...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
@uussttuunn

plippo companentler nasıl memnun musun? 150 tl fiyatı var.
focal access 130 : 450 tl : ben usb den dinliyorum. acaba o kadar para vermeye gerek var mı ki

ustun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka kapılarda kablo yok!

ustun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka kapılarda kablo yok! ama kapıdaki sokete kadar teyp'ten kablo geliyor!

ustun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elimde daha önceden plippo vardı kalitelidir.!
Not: Arkadaşlar bu arada hoparlörin bobini ne kadar kalın olursa o kadar güzel ses verir.

cengizhann321

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrica bu arka kapilar icin mdf nin bir olcusu falan war mi nerede kestirebiliriz.maliyeti nedir.yoksa sistemi takan yer takar mi...

ustun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapıları açtığında alt tarafta gördüğün soket!

ustun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
CNS de kestirdim! ölçü hoparlör kaçlık kullanacaksan ona göre kestireceksin. maliyeti ben vermedim :)
Bu arada resimde göreceksin mdf kesildikten sonra köseyi düz keseceksin bu önemli!