Clio 4 silecekler

semylogy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, ön sileceklerimin iyi silmediğini düşünüyorum yeni silecek almak istiyorum fakat sadece ön takım için indirimli 70-80 lira gibi bir fiyat cıkardı yetkili servis.. internette bosch vb birkac marka daha var 20-70 lira arası değişen..

sorum su farklı silecek kullanan oldu mu, nereden kac liraya alındı? orjinal silecekleri cok iyi gelmediği icin farklı deneyimi olan varsa paylasırsa sevinirim..

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben karadenizde yasiyorum gunun 3-1 yagmur yagiyor, on ve arka icin 75 tl odedim, servisten 6 ay da garantisi var, alti ay icinde bekledihim verimi alamazsam degistiririm servisten ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracimi alali 3 yil oldu masallahi var sileceklerin hic sorun cikarmadi daha :eyv

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinalden yanayım .

gencemin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Autokit sileceklerini aldım 14 tl ye 10 gündür kullanıyorum.şimdilik sıkıntısı yok ilerleyen günlerde sertleşirse bi takım daha alırım.80 tl ye silecek alınmaz alınmamalı.şahsi fikrim israftır.silecegin orjinalini kim üretiyorki sarf malzeme bunlar birileri üretiyor Renault kar koyup satıyor.serviste rc nin jantlarını orjinal jant diye sattıklarını gördüm.paranız çok .cokta titiz ve pibpirikliğim derseniz taktırın aksi halde nedir o öyle 80 tl.tr de üretiliyor bu araba allah muhafaza Fransa'dan gelse ne yapacaklar.

Sent from my iPad using Tapatalk

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Autokit sileceklerini aldım 14 tl ye 10 gündür kullanıyorum.şimdilik sıkıntısı yok ilerleyen günlerde sertleşirse bi takım daha alırım.80 tl ye silecek alınmaz alınmamalı.şahsi fikrim israftır.silecegin orjinalini kim üretiyorki sarf malzeme bunlar birileri üretiyor Renault kar koyup satıyor.serviste rc nin jantlarını orjinal jant diye sattıklarını gördüm.paranız çok .cokta titiz ve pibpirikliğim derseniz taktırın aksi halde nedir o öyle 80 tl.tr de üretiliyor bu araba allah muhafaza Fransa'dan gelse ne yapacaklar.

autokittin muz sileceklerini bende satıyorum, 9,99 tl adeti on ve arka takım fiyatı 30 tl buluyor, bende aldım karadenizde devamlı yagmur yagdıgı için ses yapıyor, camı cızıyor, 1 ay sonra adam akıllı sılmıyor ne yapacagım bir ay sonra tekrar mı alacagım aynısında eee al sana 60 tl oldu, bu dedıklerımın aynısı olsun servıse gıder değiştiririm, 6 ay demek ne demek bır kısı çok rahat atlatıyorsun demek, ama karadenızde yagmur dınmıyor kı???
9,99 değiştiriyorlar mİ? hayır senı yarıyolda bırakır mı kesın bırakır,

gencemin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön çift 14 tl arka 10 tl servis sadece ön takıma 80 demiş arka da olsun 40 tl eder 120 tl ön arka 24 tl nerdeyse 5 takım alırsınız buna.siz uygun almışsınız 75 tl ye arkadasın söylediği sadece ön takım fiyatı.şahsi fikrim değmeyeceğini yönünde.bölgesel farklılık için bişey diyemem Karadeniz yağışlı sonuçta.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanayiden on arka takim mavi kutuda clio 4 icin ozel rwf gibi bir markaydi 30 tl ye aldim.sorun yok sessiz guzel siliyor.ne kadar dayanir bakacaz.

ufkutk61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]Bosch Aerotwin öneririm.1 yıldır kullanıyorum çok iyi sorun çıkartmadı. 65 TL[/h]