Clio 4 Siyah Jant Takımı

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ekli dosyayı görüntüle 10306
img0876a.jpg
img0879di.jpg
Resimlere devam....
img0877zg.jpg

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Jantlar boyanınca 10 numara olmuş,eskisine göre çok daha şık duruyor,güle güle kullan Aykut abi...:eyv

memo_16

Bilgi Girilmemiş
ya Aykut abi yanlış anlamazsan bişey sormak istiyorum, abi bagaj kapağının sol bölümünde bi oturma sorunumu var yani fotoğraf açısından mı öyle duruyor yoksa öyle mi, sanki aşağıda gibi duruyorda, ben stajdayken incelediğim araçlardada bazılarında vardı aynı bölümde bu sıkıntı, 3D ölçümler yapılıyordu fakat ne oldu bilmiyorum sonucu

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Jantlar boyanınca 10 numara olmuş,eskisine göre çok daha şık duruyor,güle güle kullan Aykut abi...:eyv

Teşekkürler iyi dileklerin için, benimde içime sindi, bundan sonra ki aşama tavanı kapalatmak bakalım bunun için bir çalışma yapacağım.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
ya Aykut abi yanlış anlamazsan bişey sormak istiyorum, abi bagaj kapağının sol bölümünde bi oturma sorunumu var yani fotoğraf açısından mı öyle duruyor yoksa öyle mi, sanki aşağıda gibi duruyorda, ben stajdayken incelediğim araçlardada bazılarında vardı aynı bölümde bu sıkıntı, 3D ölçümler yapılıyordu fakat ne oldu bilmiyorum sonucu

Evet siz söyleyince dikkatimi çekti benimde yarın servise gidecek jant boyanırken lastikler çıkarıldığı için balance ayarı bozulmuş, bugün kahvaltıya giderken 95, 100 km den itibaren hissedilir bir direksiyon titremesi araç titremesi oldu. Yarın bu bağaj olayını da servisdeyken göstereyim. İlginiz için teşekkür ederim.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Evet siz söyleyince dikkatimi çekti benimde yarın servise gidecek jant boyanırken lastikler çıkarıldığı için balance ayarı bozulmuş, bugün kahvaltıya giderken 95, 100 km den itibaren hissedilir bir direksiyon titremesi araç titremesi oldu. Yarın bu bağaj olayını da servisdeyken göstereyim. İlginiz için teşekkür ederim.
rica ederim abi tekrardan maaşallah :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Misafirlerimiz olduğu için gidip bakamadım arabaya az önce indim baktım sol bagaj tarafı sağ tarafa göre içerde duruyor. Bunu servise ayarlatabilirmiyiz?

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güncel...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok iyi olmuş Aykut abi. Yanlız ben olsam tavanı kaplatmazdım siyah beyaza çok boğulabilir araç bence. Ayrıca bagaj olayına gelirsek büyük bir ihtimalle serviste düzeltme işlemini yaparlar. Kazasız belasız...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah hocam çok güzel, çokta yakışmış.