Clio 4 Sorunları

Yıldızsiyahclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar aracımdaki sorunlardan bahsedicem belki aynı durumları yaşamış olan ve yardımcı olabilecek veya serviste ne demem gerektiğini söylebilecek birileri vardır aranızda.Aracım 0.9 tce 11bin kmde
*Konsoldan gelen ses(Tam olarak nerden geldiğini de çözdüm.Devir göstergesinin olduğu krom kaplama plastik)
*Dönüşlerde bagajdan gelen ses
*Fren yaparken arabanın ötmesi
*Rüzgar sesi
*Sürücü camından gelen takırtı sesi
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar aracımdaki sorunlardan bahsedicem belki aynı durumları yaşamış olan ve yardımcı olabilecek veya serviste ne demem gerektiğini söylebilecek birileri vardır aranızda.Aracım 0.9 tce 11bin kmde
*Konsoldan gelen ses(Tam olarak nerden geldiğini de çözdüm.Devir göstergesinin olduğu krom kaplama plastik)
*Dönüşlerde bagajdan gelen ses
*Fren yaparken arabanın ötmesi
*Rüzgar sesi
*Sürücü camından gelen takırtı sesi
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

daha önceleri konuşuldu tartışıldı çözümleri mevcut forumu araştırmanız yeterli. KONU KİLİT.

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hemen konu kilit demek yerine arkadaşımıza yardımcı olmak daha iyi olur.
Bagaj'dan gelen ses için yetkili serviste ayar ve gerekli olursa parça değişimi yapılıyor sorun gideriliyor.
Frenden gelen ses için muhtemel yayınlanmış balata disk değişimi ücretsiz yapılıyor diye biliyorum sorun gideriliyor.
Rüzgar sesi için yine parça dğeişimi yapılarak ses azaltılabiliyor. Camdan gelen tıkırtı için kapı döşemesinin sökülüp bakılması şart. Özetle sorunlarınız için nihayi çözüm yetkili servis olacaktır.

Yıldızsiyahclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hemen konu kilit demek yerine arkadaşımıza yardımcı olmak daha iyi olur.
Bagaj'dan gelen ses için yetkili serviste ayar ve gerekli olursa parça değişimi yapılıyor sorun gideriliyor.
Frenden gelen ses için muhtemel yayınlanmış balata disk değişimi ücretsiz yapılıyor diye biliyorum sorun gideriliyor.
Rüzgar sesi için yine parça dğeişimi yapılarak ses azaltılabiliyor. Camdan gelen tıkırtı için kapı döşemesinin sökülüp bakılması şart. Özetle sorunlarınız için nihayi çözüm yetkili servis olacaktır.
Çok teşekkürler :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Serviste bu sorunların hepsi çözüme kavuşturuluyor...