Clio 4 Sport Tourer Arkadan gelen ses(LER)

clio4sporttourer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,
Daha 2 haftalık olan aracım ile her tümseğe bozuk yola girdiğimde önce sağ arka kapıdan geldiğini tahmin ettiğim lok lok diye bir ses vardı sanki kapı açık kalmış da vuruyor gibi ? son 2 gündür o ses azaldı şimdi de aracın arka alt tarafından tangur tangır sesler gelmeye başladı ??
servisi aradım salı gününe randevu verdi götürüp baktıracağım. Bu tarz ses sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba? varsa sorun nasıl giderildi yoksa hala devam ediyor mu ?
saygılar..

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağ arka amortisör tarafından yapabilir yetkili servis gerekli kontrolleri yapar garantiden işleminizi halleder..

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kriko vs yi kontrol edin eğer yan taraftaysa gevşek olabilir.Stepne varsa ona da bakın

savasatalik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağ ön koltuktan geliyodu bende ses tümseklere girince koltuğu biraz geri aldım düzeldi.odeğilde park yardımı arıza verip duruyo varmı başına gelen böle bişi bulamıyolar arızayı yarın gene servisteyim :)

van65

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba 0.9 sport tourer aracımla ilk uzun yol yolculuğu yaptım.aracı benzin almak için stop ettim yakıt aldıktan sonra çalıştırdığımda arabanın sesi değişti motordan bi fokurdama sesi geldi araba epeyce bi titredi bunun neden
i rölantide beklemediğimden dolayı mı yoksa faklı bir sıkıntı olabilirmi servisede gitmedim haftaya yine uzun yola gidicem bilgilendirirseniz beni çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler