Clio 4 sport tourer park sensörü, piano black kaplama, krom aksesuar montajı

mhmtali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sahibinden.com'a clio 4 diye arattır,sonra yedek parça vs e tıkla çıkma farlar orada dolu var
aynen ordan baktım zaten çıkma bi fara 500 lira veremem en fazla 300 lira verebilirim sonuçta ikinci el çıkma ürün sağ sol çift olarak istediğim için teki 250 lira oluyor hemen

bu piano blackleri netten aldıysanız linklerini paylaşır mısınız lütfen? birçok ilan var ama hiçbirisine güvenemedim
http://urun.gittigidiyor.com/otomob...oromik-cam-tavan-folyosu-piano-black-95924633
burdan aldım daha öncede kendisinden alışveriş yapmıştım çok muhabbetim yok ama güvenilir satıcı.

İcoNcAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ediyorum hemen sipariş vereceğim. çünkü piyasa o kadar ilan var ki gözle görmeden hangisinin düz folyo hangisinin piano black olduğunu ayırt edemiyorsunuz.

İcoNcAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün reklamcıdaydım bu işi halletmek için ve ısrarla söylediği o yüzeye uygulanacak bir folyonun kesinlikle tutmayacağı ve bir süre sonra mutlaka kavlayacağı. çünkü o yüzey boyasız önce 1500 lük zımpara ile sabunlu su ile zımparalanmalı sonra plastik astarı atılmalı daha sonra folyo çekilmeliymiş bizde daha güzel bir yöntem bulduk ve gidip o parçaları artı arka difüzör kısmnı artı kapı direklerini parlak siyaha boyattık 130 tl tuttu ve aynı piano black gibi parlıyor. yaptırmak isteyen arkadaşlara bu da bir alternatif olsun

mhmtali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün reklamcıdaydım bu işi halletmek için ve ısrarla söylediği o yüzeye uygulanacak bir folyonun kesinlikle tutmayacağı ve bir süre sonra mutlaka kavlayacağı. çünkü o yüzey boyasız önce 1500 lük zımpara ile sabunlu su ile zımparalanmalı sonra plastik astarı atılmalı daha sonra folyo çekilmeliymiş bizde daha güzel bir yöntem bulduk ve gidip o parçaları artı arka difüzör kısmnı artı kapı direklerini parlak siyaha boyattık 130 tl tuttu ve aynı piano black gibi parlıyor. yaptırmak isteyen arkadaşlara bu da bir alternatif olsun
hocam ben kendim yaptım boyamak da bi seçenek ama dediğiniz gibi arada 100 lira fark var ben bir sorun yaşamadım herhangi bir bozulma deforme olmadı tercih meselesi hayırlı olsun güle güle kullanın resimleri paylaşabilirseniz sevinirim fikir verme açısından da güzel olur diye düşünüyorum

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten bravo olay budur el işi emek zaman herşeyin içindeolduguresimlerde gülümsemenin eksik olmadığı bir çalışma. Emeğinize elinize sağlık

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
far projemiz hala beklemede çıkma uygun fiyatlı bir far bulamadığımız için araç yeni olduğundan herkes uçuk fiyatlar istiyor araştırıyorum hala varsa uygun fiyatlı bilen yardımcı olabilirmi?
Oncelikle tebrikler super olmus. Cikma far 250 demissin, ben kaza yaptim sag on degisti serviste o da 250. Muhtemelen cikma fara 250 vermezsin de yine bilgin olsun diye soyluyorum..

mhmtali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle tebrikler super olmus. Cikma far 250 demissin, ben kaza yaptim sag on degisti serviste o da 250. Muhtemelen cikma fara 250 vermezsin de yine bilgin olsun diye soyluyorum..
çıkma far buldum hocam çifti 300 lira yaptım farları ama olmadı bence beğenmedim tekrar açıcam farların içini yada uğraşmayacağım böyle binecem bilmiyorum kararsızım :(

Radyasyon

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaplamaların videosu olsaymış süper olurmuş.Fakat verdiğin bilgiler açısından bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz.Harika bir çalışma olmuş.Bende yaptırmayı düşünüyorum boyatmak mı daha iyi kaplatmak mı bilemedim :(

mhmtali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaplamaların videosu olsaymış süper olurmuş.Fakat verdiğin bilgiler açısından bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz.Harika bir çalışma olmuş.Bende yaptırmayı düşünüyorum boyatmak mı daha iyi kaplatmak mı bilemedim :(
bir arkadaş boyatmış 130 liraya kaplama ben kendim yaptığım için 35 liraya felan geldi bütçe meselesi kaplamalarda ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar