Clio 4 start stop devre kontrol ettirin hatasi

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Arkadaslar araci calistirirken bu hatayi (start stop kontrol ettirin) 1 saniye kadar kisa bir sureligine bilgi ekraninda goruyorum ve sonra duzeliyor sebebi ne olabilir?

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
akü durumu nedir.
Merhaba,

Arkadaslar araci calistirirken bu hatayi (start stop kontrol ettirin) 1 saniye kadar kisa bir sureligine bilgi ekraninda goruyorum ve sonra duzeliyor sebebi ne olabilir?

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aku yeni degisti

ntgnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaşadığınız sorun bu değil mi ? Aynısı benim capturda da çok araştırdım ama çözüm bulamadım.

Duayen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizdeki sorun değil ki. Araç Start&Stop 'un devrede olduğunu ve arkadaki kemerlerin takılı olmadığı bilgisini veriyor sırasıyla. İsterseniz Start&Stop'u devre dışı bırakabilirsiniz ki ben çalıştırır çalıştırmaz öyle yapıyorum.

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaşadığınız sorun bu değil mi ? Aynısı benim capturda da çok araştırdım ama çözüm bulamadım.

Evet aynen bu sekilde uyari veriyor bende de.akü de yeni degisti ancak faydasi olmadi.araci ilk calistirinca uyariyi veriyor fakat kisa sureli aradan sonra bir sonraki calistirmada genelde gorunmuyor gun asiri ilk calistirmada gorunuyor

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizdeki sorun değil ki. Araç Start&Stop 'un devrede olduğunu ve arkadaki kemerlerin takılı olmadığı bilgisini veriyor sırasıyla. İsterseniz Start&Stop'u devre dışı bırakabilirsiniz ki ben çalıştırır çalıştırmaz öyle yapıyorum.

Videoyu dikkatli izle devrede uyarisindan once 1 saniyeden az bir sureligine kontrol ettirin uyarisi veriyor

bselcuk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorundan garantiden aküm değişti. Ve uyarı gitti. Taktığınız akü değeri nedir Ss özellikli mi

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hi life renault marka 70Ah 720Aen