Clio 4 te LPG

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu demek oluyor ki 1.2 clio 4 ler 2 yıl sonra ortama 20bin-23bin lira piyasaya düşücek :) tabi ona paralel bezinlilerde düşüşe geçer.. 2 yıl sonra 25-26 liraya güzel temiz bir benzinli alabilirim teşekkürler tüp taktıranlar :)

1.2 joy modelleri şu anda 27-28 civarına satılıyor sahibindende var, izmirde 2. el joy bulsam bende alıcam birtane :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 joy modelleri şu anda 27-28 civarına satılıyor sahibindende var, izmirde 2. el joy bulsam bende alıcam birtane :)
benim baz aldığım paket touch ama :D 35500 gibi bi fiyat vermişlerdi kışın kırmızı 16 çelik jant deri direksiyon vites topuzuyla belki tam dediğim rakamları tutmaz ama yaklaşıcağına eminim :)

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün bende 1.2 aracıma lpg taktırdım. brc marka 32 litrelik tank. hiç bir güç kaybı hissetmedim. şuan memnunum. ben ankara mocan otogaza taktırdım. lpg kiti takılmasında sıkıntı yaşamadım ancak tank için açılan bagaj deliklerini yapan arkadaş biraz acemi aracı rezil ediyor. bu anlamda brc için başka servise gitmekte fayda var. tekrar asla o servise gitmem.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diren 1.2 icon benzine devam :D 50 tl lik benzine devam :) hayırlı olsun tüp taktıran arkadaslara da .

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıfır Araba Alıyorsunuz + Bu Araba 1.2 ve Gidip 1.500 - 2.000 TL'ye Tüp Taktırıyorsunuz Tek Kelime İle Ben Buna; Yazık Derim !
Madem Benzine Verecek Paranız Yok veya o Kadar Para Vermek Dokunuyor Niye 35 - 40 Milyar Verip Sıfır Araba Alıyorsunuz ?
Madem Benzin Masrafına Dayanamayacaksınız, Ne Varda Gidip 1.5 dCi Satın Almıyorsunuz ?
Zaten Çoğunuz Bu LPG Kitinin Parasını Çıkaramadan Araçlarını Satacaksınız, %90 Çoğunluğun Deposuna 1.5 - 2 Milyarlık Benzin Girmeden Arabasını Satacak.

Madem Tüpe Bu Kadar Aşıksınız Gidip Tofaş Alaydınız ;)

Edit; Araçlarınıza Yazık Ediyorsunuz.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıfır Araba Alıyorsunuz + Bu Araba 1.2 ve Gidip 1.500 - 2.000 TL'ye Tüp Taktırıyorsunuz Tek Kelime İle Ben Buna; Yazık Derim !
Madem Benzine Verecek Paranız Yok veya o Kadar Para Vermek Dokunuyor Niye 35 - 40 Milyar Verip Sıfır Araba Alıyorsunuz ?
Madem Benzin Masrafına Dayanamayacaksınız, Ne Varda Gidip 1.5 dCi Satın Almıyorsunuz ?
Zaten Çoğunuz Bu LPG Kitinin Parasını Çıkaramadan Araçlarını Satacaksınız, %90 Çoğunluğun Deposuna 1.5 - 2 Milyarlık Benzin Girmeden Arabasını Satacak.

aslında alırken 1.2 ile 0.9 arasında 2000 3000 lira gibi bi fark vardı sanıyorum 0.9 touch da alınabilirdi 1.2 icon yerine. ama tercihtir kaan kardeşim hayırlı olsun demek düşer bize :) ben babamı ikna edemedim 0.9 motora o yüzden 1.2 aldık ama pişman değiliz az yakıyor meret :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Katılıyorum, Forumda 1.2 clio 4 ile gerçekten baya düşük ortalamaları yakalayan arkadaşlar var. Genelde bu şekildeyse ve yılda 10.000 km altı yapıyorsan tüp yada dizele para bağlamaya hiç gerek yok

atanur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

çünkü benm arabam 1,2 touch 33,200 aldım dizeline 43 bin çektiler 10 bin tl fark var param ona yetti ama üzerini sen tammlarsan alırım :D

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılıyorum, Forumda 1.2 clio 4 ile gerçekten baya düşük ortalamaları yakalayan arkadaşlar var. Genelde bu şekildeyse ve yılda 10.000 km altı yapıyorsan tüp yada dizele para bağlamaya hiç gerek yok

Haklısın abi ama bizede dediler yılda 10bin km zor yapıyorsanız dizel almayin diye zamanında uzun süre binince arabaya 6-7 sene gibi dizel almakta yarar var :)

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
parası olan için hem dizel alması hemde bol keseden konuşması kolay.

dize araç ile bizim lpg taktırıpda eleştirildiğimiz araçlar arasında 10.000 tl fark var.

dizelin bakımları daha masraflı. dizelin motoru yüksek vergisi yüksek.

ayrıca sıfır arabaya binmek dizel alanlar gibi 30 tl verip bizimde hakkımız. başka seçeneğimiz yoksa gider benzinli alırız kimseyi ilgilendirmez.

benzin dayanmış 5 tlye lpg 2.5 tl.

bütün bu farklar düşünülünce takılıyor lpg.