Clio 4 Teyp Kabloları ? (YARDIM)

erc_mgl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Clio4 Joy aracımın orjinal teybi yerine sony teyp takacağım. Resme bakarak hangi renk kablo hangi kapıya gidiyor ve hangisi +, hangisi - söyleyebilir misiniz? 4 kapıyı da amfiye bağlayacağım. 8 uçlu 4 kablo çekmem şart mı? paralel bağlantı filan yapamıyor muyuz?

lkMy7X.jpg

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Konuyla ilgili arkadaşlar size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

şakiri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Konuyla ilgili arkadaşlar size en kısa sürede yardımcı olacaktır.
Bu forum çok vasat gerçekten. 185 görüntüleme olmuş 1 cevap gelmiş. Diğer konularda da katılım zayıf maalesef

azzaae

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam,
Bağlantılar şekildeki gibidir, kolay gelsin...

attachment.php

erc_mgl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu forum çok vasat gerçekten. 185 görüntüleme olmuş 1 cevap gelmiş. Diğer konularda da katılım zayıf maalesef

Evet haklısınız. Bilen elbette vardır ama cevap için illa ki birilerinin eleştiri yapması lazım sanırım :(

Sayın azzaae cevap için tşk. Sizin grafik biraz karışık gibi. Bu kavramları herkes bilemeyebilir. Forumlardan beklediğim cevabı alamayınca ben biraz daha araştrıdım ve şöyle bir grafik buldum. Umarım benim durumumda olanlara yardımcı olur.

Lao1NJ.jpg

CLIO-IV

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyp montajlarında (Pioneer, Sony vs.) yukarıdaki şema bağlantısı geçerli... Yanılmıyorsam sabit 12V hattı (aküden gelen) diğer soketteki [SARI] kablodan alınacak... (tek eksik o kablo görünüyordu)

875.jpg