Clio 4 Tiz yerleri

ottomanil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazıcaklarım sakın yanlış anlaşılmasın tamamen kendi öz irademe ve şahsime aittir;
Benim için orda tizlerin olup olmamasının gram önemi yok Haydar abi
Geçen arkadaşlarlan baktığımızda tiz olduğunu tespit ettik ha var ha yok
Ben bu paraya böyle özellikli dolu bir araba aldığım için şükrediyorum
Bu tarz ince şeylere hayatta takılmam
Genel anlamda arabadan aşırı çok çok çok memnunum
Diğer arabalarada bu arabanın 3 te 1 i özellikler yok ve daha pahalı satılıyorlar varsın tiz olsun olmasın ...
50-100 TL ye süper tizler var alınır takılır çok isteniliyorsa
Kısaca benim için mesele değil bu işler
Müslüm babanın dediği gibi benim meselem bir sevda türküsüdür :)

Saygılar

size kesinlikle katılıyorum bu bir şikyet değil sitem bu fiyata böyle bir araba alabilmek yeteri kadar mutlu ediyor herkes 2 defa inceliyor bu arabayı biraz fazla şey bekliyoruz sanki karartmalı iç ayna yokmuş tizi yokmuş kademeli otomatik cam yokmuş bunlar bence çok önemli değiller bu kadar donanım bile bu fiyata çok iyi allah hepimize kazasız belasız kullanmak nasip etsin

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Yazıcaklarım sakın yanlış anlaşılmasın tamamen kendi öz irademe ve şahsime aittir;Benim için orda tizlerin olup olmamasının gram önemi yok Haydar abi Geçen arkadaşlarlan baktığımızda tiz olduğunu tespit ettik ha var ha yok Ben bu paraya böyle özellikli dolu bir araba aldığım için şükrediyorum Bu tarz ince şeylere hayatta takılmam Genel anlamda arabadan aşırı çok çok çok memnunum Diğer arabalarada bu arabanın 3 te 1 i özellikler yok ve daha pahalı satılıyorlar varsın tiz olsun olmasın ...50-100 TL ye süper tizler var alınır takılır çok isteniliyorsaKısaca benim için mesele değil bu işler Müslüm babanın dediği gibi benim meselem bir sevda türküsüdür :)Saygılar
Ben Radyo Teyp Cd Dinlemem Extrem Durumlar Haric Ona Ragmen Aldigim Kangoolarin Hepsine Arac Siparisiylen Tiz Siparisi De Verip Taktirmistim Tiz Yeri Varsa Tiz De Olmali Oranin Bos Durmamasi Lazim

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4x20 diyor tiz olmus olsaydi 6 hoparlor olarak gecerdi , takilan kolonlar 3 yollu degilmi zaten bass mid tiz ?

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hemen Araca inip Tiz yuvalarını açıp kontrol edeceğim

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda benim zamanında alırken en full modeliydi (navigasyon hariç). tesisat yaptırmaya gittiğimde benim kindede olmadığını fark etmiştim klasik bi durum :)

tourgod

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba Bende clio4 sportourer sahibiyim bu twiter olayı benimde canımı sıkmıştı müşteri hizmetlerinden aldığım cevap aynen şu clio 4 lerde tweter olan bi model yok
o yerler sadece ileride ihtiyaç olabilir diye konmuştur
istersek serviste taktırabilirmiyiz diye sorduğumda hayır sadece captur ve flurance modelinde taktırabilirsiniz gibi saçma bir cevap verdiler.

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r-link olan tüm araçlarda 4+2 hoparlör ve arkamys 3d ses sistemi var.Seste ciddi fark var, r-link 4*35 watt çıkışa sahipken bizdeki r-nav 4*20 watt ve tizler yok. sadece 4 adet kapı hoparlörleri var.