Clio 4 Touch ta olmayan ECO Mod

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun şu ki bu yüzden araca herhangi bir zarar vermeyelim. Sonuçta bu arabaların beyni var. Farklı bir işlem sonucu eco modu yapalım derken daha sonuçlarla karşılaşmayalım :)

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun şu ki bu yüzden araca herhangi bir zarar vermeyelim. Sonuçta bu arabaların beyni var. Farklı bir işlem sonucu eco modu yapalım derken daha sonuçlarla karşılaşmayalım :)

Hiç sanmam sonuçta beyin onay vermese o ışık yanmaz direk ışığı bağlamamışlardır ya

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vallaha bilemiyorum hocam takipteyim ben konuyu :) Ayrıca o düğmeden almamızda epey sorun olacaktır. Şimdi servise gidip sorsam yok öyle bişey milletin uydurması diyecek biliyorum. Adamların bile haberi yoktur bence :) Arkadaş deneme yanılma yoluyla bulmuş helal olsun

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsik yanarsa aktif oldu ve kullanabiliriz dmektir

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim anlamadigim sey madem 1.2 versiyonda eko yok nden soketi ve kablosu cekili .?

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim anlamadigim sey madem 1.2 versiyonda eko yok nden soketi ve kablosu cekili .?

Hocam bir de siz deneyin belki sizdede vardır :) Bakarsınız reno bunu bizler bulacakmıyız bulamayacakmıyız diye koymuştur :D Ödül bile alabilirsiniz :)

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S&s ve park sensor yuvalarinida acicam eger onlar bos ise sadece eko modda kablo tesisati cekili ise iyice heyecan basar beni :))

joker_y

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu eco tusunu netten siparis verebilecegimiz bir cikmaci varmi

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eco tusu isine girmek lazim :) cok para yapicak bu olay dogrulanirsa :))

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar az once guvendigim bi oto elektrikcisine gosterdim soket yerini soktu ve 3 tane kablo oldugunu dugme takarak denemekde daha fayda oldugunu risksiz oldugunu soyledi ..