Clio 4 usb sorunu

pars58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ismim Alihan foruma yeni katıldım ve dün Clio 4 GT-Line paketli aracımı teslim aldım fakat bir sorunum var USB'ye müziklerimi yükledim ve araca takınca Müzikler eksik görünüyor yani bir kısmı okunmuyor fakat bilgisayara taktığımda Müzikler var gözüküyor bu sorun ne için olabilir bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim, şimdiden teşekkürler a48a8150f79c9bf6cd722509c7f305d2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
300 tane sarki var diyelim, Sarkilari 15 veya 20 lik olarak dosyanin icine atacaksin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir kaç sebeb aklıma geliyor ama en başta format sorunu yani hepsi mp3 olmaya bilir korsan sitelerden indirilen mp3 lerde şarkıyı koyan site sahipleri aynen şarkının sonuna şöyle birşey ekliyor normali şu rfc.mp3 ama onlar rfc.mp3.eniyisarkı.mp3 veya rfc.eniyirenaultfanclub.mp3 yapabiliyor bu durumda cihaz görmeyebilir. uzantılar formatları kontrol edilmeli. cihazdaki sorun ile bilgisayardaki normal durmu ekran görüntüsü resim alıp buraya ulaştırırsanız sorununuza yardımcı olmamız kolaylaşır. İyi Forumlar.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
300 tane sarki var diyelim, Sarkilari 15 veya 20 lik olarak dosyanin icine atacaksin

Selim abi o olması imkansız gibi birşey artık mediplayer lar aygıtta tüm şarkıları okumaya müsait ise hepsini görüyor topluca isterseler klasör olarakda tabi görebiliyor ayırabiliyor. piyasa ki uyduruk yazılımlı veya chin malı diyelim ürünler dediğin şekilde olabilir ama rnav da böyle sorun yaratmaz bilmiyorum karşılaşan varsada o da büyük ihtimal yine indirilen korsan mp3 lerin formatlarından kaynaklarınır.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin dediklerin hepsine katiliyorum kardeşim, benim aractada rnav var tek seferde hepsini okumuyor, dosyalara bolmen gerekiyor, biliyorum çag disi kaldi ama ne yapalim yusuf'um boyle üretmişler :( rnav da video izleme, resim yukleme, geri gorus kamerasi vb. Seyler yapabiliyorsun reanult bunlari kullanmiyor daha ben ne diyeyim

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla arkadaşlar 200 ün üzerinde mp3 üm var ve hepsi tek klasörde hiç sorun yok. bölmeye de gerek yok. Hepsini görür ve çalıştırır. dosyalarının hepsinin .mp3 uzantılı olup olmadığını kontrol et bence.

üyego

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de sorun var benim ki joy medel usb takıyorum desteklenmiyor diyor müzikleri intenetten indirdimde koydum usb markası toshiba 8 gb sorun usbdemi yoksa mp3 demi bende anlamdım

pars58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de sorun var benim ki joy medel usb takıyorum desteklenmiyor diyor müzikleri intenetten indirdimde koydum usb markası toshiba 8 gb sorun usbdemi yoksa mp3 demi bende anlamdım

Benimkide Toshiba yarın yeni bir usb Alıp deneyeceğim bakalım ne olacak

pars58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir kaç sebeb aklıma geliyor ama en başta format sorunu yani hepsi mp3 olmaya bilir korsan sitelerden indirilen mp3 lerde şarkıyı koyan site sahipleri aynen şarkının sonuna şöyle birşey ekliyor normali şu rfc.mp3 ama onlar rfc.mp3.eniyisarkı.mp3 veya rfc.eniyirenaultfanclub.mp3 yapabiliyor bu durumda cihaz görmeyebilir. uzantılar formatları kontrol edilmeli. cihazdaki sorun ile bilgisayardaki normal durmu ekran görüntüsü resim alıp buraya ulaştırırsanız sorununuza yardımcı olmamız kolaylaşır. İyi Forumlar.

Doğru söylüyorsun hocam mantıklı, pazartesi CD markete gidip onlara attırayım bakalım aynı mı olucak yine

pars58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hepsi zaten dosya halinde hocam 4 dosya olarak ayırdım yabancı Türkçe r&b vs. Fakat hala aynı