Clio 4 uzunlara şimşek etkili led far

Radagast

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzunlarda suan xenon var ama randuman alamiyorum surekli ısıtmam gerekiyor buda olmuyor surekli acik tuttugumda karsidan gelenin gozunu aliyor mecbur kapatiyorum bu yuzden led alicam fakat bu konuda pek bilgim yok onereceginiz bir urun varmi? Orta halli bisey olsun kafii onerilere acigim simdiden tesekkurler

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzunlarda suan xenon var ama randuman alamiyorum surekli ısıtmam gerekiyor buda olmuyor surekli acik tuttugumda karsidan gelenin gozunu aliyor mecbur kapatiyorum bu yuzden led alicam fakat bu konuda pek bilgim yok onereceginiz bir urun varmi? Orta halli bisey olsun kafii onerilere acigim simdiden tesekkurler

Size tavsiyem led konusunda paraya kıyıp adam akıllı hatta en kalitesini alın. Bunun sebebi ise; uzun ampüllerin önünde mercek olmadıgından İnan’ın açık havada, gündüz ve otoban aydınlatmalarının olduğu bölgede hiç yokmuş gibi çalışıyor. Örneğin vw bin orjinal LED’leri gündüz gece farketmeksizin Simsek gibi çakıyor. Bizim uzunlarda mercek olmadığı icin sellektor esnasında ışığı aşırı derecede dağıtıyor bu sebeple neredeyse sarı halojen ampüllerle ayni seviyede kalıyor. Yanı uzun lafın koşası diyeceğim o ki eğer led alacaksanız mümkün olan en kalitelisini alın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

https://youtu.be/5eTTsX0kwMs

Ben bunları kullanıyorum 2 yıldır. Oldukça memnunum.
Şimdi bir üst modeli çıkmış sanırım. Çoğu led ampule göre dağılmadan direk karşıya vuruyor.

adanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://youtu.be/5eTTsX0kwMs

Ben bunları kullanıyorum 2 yıldır. Oldukça memnunum.
Şimdi bir üst modeli çıkmış sanırım. Çoğu led ampule göre dağılmadan direk karşıya vuruyor.

Usta bende simsek led beyaz ampul istiyorum benim ki makyajli kasa 2017 buna olur değil mi? Bir de nerden aldiniz? Simsek etkisi ampulun kendi ozelligi mi modulu mu var bilmiyorum aydinlatirsaniz sevinirim

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimşek özellikli istiyorsan H1 modeli almangerekir uzunlar için. Kısalar için H7 modelinden alman gerekir yukarıda verdiğim linkteki yeni modeldir (yeni nesil son çıkan fanlı modeli farına tam oturur ) aracın makyaj lı veya makyajsız olması önemli deil (uzunlar içinH1) (kısalar için H7 )

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta bende simsek led beyaz ampul istiyorum benim ki makyajli kasa 2017 buna olur değil mi? Bir de nerden aldiniz? Simsek etkisi ampulun kendi ozelligi mi modulu mu var bilmiyorum aydinlatirsaniz sevinirim

Evet ampul kendiliğinden şimşek etkili. Ben AliExpressten almıştım R3 led H1 model. Şimdi R4 ler çıktı bunun bir üst modelleri. İnwells kullandım fakat o çok dağılarak yayılıyor, bu ampuller ona göre daha dağılmadan nokta halinde düşüyor. Linkteki videoda da anlarsın zaten..

Anilovic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben photon marka 8000 lümen taktırdım. Gayet kullanışlı bence.