Clio 4 xenon far

Canevk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim farlarda halojen x2 yaziyor mercek yok farlarimda

Sent from my iPhone using Tapatalk

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal halojen sislerin kelvin değeri düşükdür bu nedenle yağışlı havalarda yüksek kelvin değerli ampüllere göre daha iyi yolu gösterir. Ama güzel görünsün dersen sis e beyaz takabilirsin. :) Sislere tavsiyem osram all season dır.

Benim normal farlar Osram night breaker ultimate sisler osram Cool blue :)

muro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle merabalar. benim clio 4 üme kısalar 8000k 55w xenon , uzunlara 60w led , sislere 8000k xenon 35w parklarada turuncu crea 7w mercekli led taktım gayet güzel oldu hata falanda vermiyor. yanlız her led uymuyor fan kısmı büyük gelebiliyor iyi araştırmak lazım benim aldıklarım tam oldu ve kapağı falan kesmeye gerek kalmadı. almak isteyene yardımcı olabilirim

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle merabalar. benim clio 4 üme kısalar 8000k 55w xenon , uzunlara 60w led , sislere 8000k xenon 35w parklarada turuncu crea 7w mercekli led taktım gayet güzel oldu hata falanda vermiyor. yanlız her led uymuyor fan kısmı büyük gelebiliyor iyi araştırmak lazım benim aldıklarım tam oldu ve kapağı falan kesmeye gerek kalmadı. almak isteyene yardımcı olabilirim

Uzunlar için kullandığınız 60w led sistemi model marka hususunda ve nereden satın aldığınız hakkında hatta video'sunu eklerseniz memnun oluruz.

muro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yurt dışından aldım video en yakın zamanda eklerim araç şuan eşimde malesef

tufanbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz ışık beklentisi olanların bosch plus 120 H7 ve H1 modellerine bakabilirler. Çoğu forumda kullanıcılar memnun Osram nb ye göre aktif kullanımda 1 yıl daha uzun ömürlü diyorlar.

oozansimsekk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar araca xenon far taktirmak istiyorum chipli oldugunu soylediler sadece philips ve space marka oluyormus aracinda takili olan varmi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dostum farlara xenon 6000K sislere de xenon effect tak. Hem maliyet düşük, hem zararsız hem de karşıdakine zarar vermessin. Xenon effect ''filipis'' marka olacakqw

Dr.Sma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben clıoma xenon far taktırdım ancak taktırmadanda yaşanıyor bunu anladım.