Clio 4 Yan cam yağmur rüzgarlığı nereden tedarik edebiliriz???

İsmail Ufuk Utku

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 yağmur rüzgarlığı sordum servise sadece 2 kapının olduğunu ve 153 tl olarak fiyat bildirdi..4 kapı nereden bulabilirim..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç çok yeni olduğundan aksesuarcılara gelmemiş olabilir. sen yine de ara sıra aksesuarcıları yokla

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
araç çok yeni olduğundan aksesuarcılara gelmemiş olabilir. sen yine de ara sıra aksesuarcıları yokla

Bende ön camlar için araştırmıştım gecen ay içinde, ama bu ürünün clio 4 modellerinin daha üretilmediğini öğrenmiştim.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ön camlar için araştırmıştım gecen ay içinde, ama bu ürünün clio 4 modellerinin daha üretilmediğini öğrenmiştim.
aykut abi, ebay sitesini kontrol ettin mi hiç. böyle ürünler ilk önce ebay sitesine düşüyor bakalım yurt dışında üretim varmı

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
aykut abi, ebay sitesini kontrol ettin mi hiç. böyle ürünler ilk önce ebay sitesine düşüşor bakalım yurt dışında üretim varmı

Baktım ebay gitti gidiyor web sayfasından clio 4 olarak ürününden bulamadım...

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bu tip aksesuarlar için biraz beklemeliyiz, zira araç yeni, satıcı kişi/firmalar fiyatları yüksek tutup pazarın kaymağını yemek isteyebilirler. alacağımız ürünün en az 2 ayrı yerde alternatifinin olması gerekir diye düşünüyorum.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ülkemin piyasasında yok ben halen araştırıyorum emin olun aracı almadan araştırmaya başladım camlar kapalı olunca boğuluyorum içerde yağmur yağıncada içeri doluyo ve özellikle hızlı giderken silecek suyu içeri giriyor bence şart

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tedarik eden varsa yazarsa bende düşünüyorum. Yüksek hızlarda camı hafif aralayınca ses çok rahatsız ediyor.