Clio 4 yeni harita

osman85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARKADAŞLAR MERHABA... Linkini yüklediğim videoda medianav sürümü 4.0.6 ancak bir uygulama yükleyip heritayı Medianav evolution görünümüne getiriyor... Bunu nasıl yaparız... Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim...

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media Nav 7.0.5md olarak aratırsanız sayfalar çıkacaktır karşınıza.
Şu videonun altındaki linktende indirebilirsiniz.
https://youtu.be/ywUXrdz9TW0

osman85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.0.5 MD sürümünde harita eski harita kalıyor görüntü olarak eski... Benim yolladığım videoyu izlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.0.5 MD sürümünde harita eski harita kalıyor görüntü olarak eski... Benim yolladığım videoyu izlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız
Bahsettiğiniz harita cildinin değişmesi ise MN_süper mod 3,.1.1 _ Fawre Modu yüklemeniz gerekiyor 3 boyutlu binalar benzin istasyonları alışveriş merkezliri tabelalar vs vs Yani süper modu yüklemelisiniz. Forumda konusu var.

osman85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğiniz harita cildinin değişmesi ise MN_süper mod 3,.1.1 _ Fawre Modu yüklemeniz gerekiyor 3 boyutlu binalar benzin istasyonları alışveriş merkezliri tabelalar vs vs Yani süper modu yüklemelisiniz. Forumda konusu var.

Hayır igo harita değil dediğim... Medinav evo daki haritayı yani görüntü olarak herşeyiyle medinav 1 de kullanmak istiyorum... Videoda gösterdiği de o

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır igo harita deÄŸil dediÄŸim... Medinav evo daki haritayı yani görüntü olarak herÅŸeyiyle medinav 1 de kullanmak istiyorum... Videoda gösterdiÄŸi de o

Fawre mod (medianaw 1uyumlu) yüklediğinizde orjinal haritanızın cildi tamamen değişir ve yeni arayüze kavuşur. Usb veya mediaskinle bir bağlantısı olmaksızın çalışır. Versiyon yükseltiğinizde veya düşürdüğünüzde yeni arayüzlü haritanızda herangi bir değişiklik olmaksızın çalışır. Navigasyon tuşunuzda kabul ediyorum tuşuna basmaksızın direk navigasyona giriş yapabilirsiniz (3 saniye) içinde vs vs.