clio 5 düşük vites ve düşük hızda ayağını gazdan çekince sallanma sorunu

Serdarmete

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti Dışı kalmıyor , mysense menüsü geldi , bu zaten rs line de var, spor mod devri daha düzgün veriyor , o sayede ne dalgalanma var ne de ilk kalkıştaki bi gıdım kalkış hissi.
ben çok memnunum tavsiye ederim. telefonları 0543 216 3091 RenoLock , burası aynı zamanda clio 5 gizli özellik whatsapp grubu .

den1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumu okudumda bu mantıkta serviste çalışmayın bence. Araba beşik gibi sallanıyor 3 silindir motor normal deniliyor. Normal değil arkadaşım. Sıfır araba alıyorsun araba da hoplaya zıplaya gidiyorsun. Dünyadaki tek 3 silindir araçlar bunlar değil. Burada bir hesaplama hatası varsa bu durumu 1.0 motor olduğundan dolayı normal diye açıklama yapmak insanlarla dalga geçmektir. Size hitaben değil tüm servislere aynı bilgi verilmiş insanlara bunu söylüyorlar.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Clio 4 0.9 TCe ve Symbol 0.9 TCe lerde bu sorun yok, 3 silindir ve küçük motor sözü geçerli değil bence, aracın üretiminde bir hata olduğu kesin...

den1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ay dava sürecini başlatıyorum hayırlısı olsun bakalım.

Voyager111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi kolay gelsin sizdeki sorun aynı benim 1.0tce xtronic cliodada var kalkarken dururken titriyor silkeliyor gibi noldu durum acaba saygılar

Serdarmete

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi kolay gelsin sizdeki sorun aynı benim 1.0tce xtronic cliodada var kalkarken dururken titriyor silkeliyor gibi noldu durum acaba saygılar[/QU

Böyle bu araba hafif araç , kafanıza takmayın normal .. spor modda kullanın.

lavinia10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim 2021 clio 5 otomatik benzinli aracım da düşük devir ve hızda ara sıra sallanma yapıyor, daha önce başka araçlarda böyle bir şeye denk gelmemiştim.

bltbeyhan

Kayıtlı Üye
34-İstanbul