Clio bagaj kilidi sorunu çözümü sadece 11 TL

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mükemmel

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lordpozzo hafta sonları elimden geldigince bilgisayardan uzak durmaya çalışıyorum o yüzden cevap veremedim
siyah şey dedigin parçanın ismi merkezi kilit motorudur renault parçacılarıdan temin edebilirsin uzun süreli sağlam çalışması için üzerinde made in france yazanlardan al
ayrıca nereye takıldıgını tekrardan resim çekmeye gerek yok zaten çok basit sadece bagajdaki siyah plastigi sök zaten herşey ap açık ortada görürsün yukardaki resimdede zaten belli nereye takıldıgı dedigim gibi sadece plastik kısmı sök takacagın yeri hemen görürsün yinede yardımcı olabilecegim bişey olursa yaz yardımcı olurum :byby

uygun bir zamanda yapmaya çalışacam. bende coupe var kilit demiri aşağıya doğru gidiyor clionunkine hiç bakmamıştım bakalım inşallah olur olmazsa senin boşta kalan kilit motoruna talibim :) bazı parçaları işime yarayabilir :)

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kilit motoru boştada kalsa sistemi tamamlıyor sadece elektirik motoru devre dışı kalıyor:naber

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motorun çark gibi olan mikadan yapılmış kısmı lazım bana motor onu sıyırdı yakında iş görmez hal alacak

kanakan85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla eline sağlık benimde meganımın bağaj kapısı kitlenmiyordu bugün söktüm ileri geri hareketi sağlayan bi tırnak var o kırılmış yapıştırmama rağmen yine kırıldı en son sitede araştırdım ve arkadaşımızın yapmış olduğu sistem güzel ve mantıklıydı bendede açma motoru vardı uğarladım oldu gayet güzel çalışıyor maliyet 10 tl

harbiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
insanın kendi başına bişeyler yapması çok güzel:eek:
aynı şekilde başkasına yardımcı olmakta çok güzel bi duygu:eyv
kanakan85 ilk mesajını buraya yazmışsın tşk ediyorum ama üye tanıtım bölümüne kendini tanıtırsan daha iyi olur çünkü forumda daha işine yarayacak çok şey var:byby

afelahoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardımın için çok teşekkürler, sayende 150TL yerinde 12TL vererek sorunu çözdüm. Zor oldu ama yaptım, umarım uzun ömürlü olur :). Bendeki uygulama şu şekilde;

th_Cliobagajkilidi.jpg

Son düzenleme:

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok pratik, faydalı bir çözüm. Emeğinize sağlık...,
Ne demişler sakla samanı gelir zamanı. Konu paylaşılanı nerdeyse 10 ay olmuş. RFC....:eyv

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede bu sorun vardı fakat sorun genelde arka mdf nin sol taraf alt kısmındakı kablo kopuklugundan kaynaklanır. Kronik sorundur. Kilitlemez,Açmaz,Arada çalışır vs vs.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten güzel bir çalışma olmuş,tebrik ederim.