Clİo expressİon vs extreme

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bir clio 4 için indirim bekliyoduk haber gelmedi bende clio4e 41 42bin vericek biri değilim.Bir kaç clio baktım saolsun servisteki arkadaş çok yardımcı oldu ama hepsi sıkıntılı çıktı komple boya pert kaydı ve hacizlismile.gifsmile.gif

Kafama yatan yeni iki ilan buldum.Ancak hangisini alsam bilemedim zaten aldıktan sonra oynamayı düşünüyorum 1 en fazla 2 seneye satıcam.Araçlar aşşağıda

1.5 dci expression 2006 72binde clio 3 hb. Araçta abs klimaya ek virajda dönen farlar yağmur far park sensörü vbvar. 21bin son rakkam aracın sol arka kapı ve ön tampon değişmiş.

Renault Clio 1.5 DCi Expression 2006 Model 23.000 TL Sahibinden sat

1.5 dci extreme 2008 clio hb 3 90.000km bakımları tam yaplmıs lastik triger baskı balata yeni.klima abs var.19.500 alıcam büyük ihtimal sol ön ve sağ ön kapılar değişmiş resimleri vb varmıs.

Renault Clio 1.5 DCi Extreme 2008 Model 21.000 TL Sahibinden sat

Bu iki arac arasında 2008 clio almak mantıklı geliyo zaten en geç 2 seneye vericem kardeşimin araba kullanmayı öğrenmesi için bu araclara bakıyorum.Benim için 2006 modelin tek artısı biraz dolu gibi diğerine göre dolu duryo on farlar felan biggrin.gifbiggrin.gif. ama arada 2 model var diğer araçta yeterli benim için zaten sensörlerle işim yok :D :D. yardımlarınızı bekliyorum yorumlarınızı esirgemeyin bu hafta içinde bakıcam iki araçtan birine.

Ekli dosyalar

• smile.gif
    smile.gif
    1 KB · Görüntüleme: 0
  • biggrin.gif
    biggrin.gif
    1 KB · Görüntüleme: 0

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vala arabaları gidip görme imkanın varsa git gör bi bence ama ben siyaha yanaşmam siyah rengi ben pek sevmiyorum öbür gri güzelmiş . hasar kaydı pert kaydı falan yoktur inşallah . bizde clio 3 arıyoruz sıfır bulabilirsek.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapilar felan degismis biraz dusundurucu boya birsey degilde degisen olmasi kotu

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Extreme Modelinin Kapılar Değişmiş Yanaşmaya Gelmez :kahve