Clio Far İçindeki Plastiğin Boyanması

crazy_tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farın içindeki plastik kısım bazı clio larda siyah fabrika çıkışlı mı öyle boyanıyor mu bilmiyorum ama füme olması benim moralimi bozuyor sanki simsiyah olsa araç burdayım diye bağıracak nası boyayabilirim dediğim yer alttaki resimdeki yer;

fotoraf0049f.jpg

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Fabrika Çikişli Evet Boyamak İçin Fari Acmak Ve Boyayınca Düzgünce Kapatmak Lazim Yoksa Su Alir Vs Vs Uğraştirir Bence Yapma Hiç

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu işleme far karartma deniyor abi :D camı ısı tabancasıyla açıp spreyle karartıp tekrar ısı tabancasıyla takıyorsunuz

crazy_tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu işleme far karartma deniyor abi :D camı ısı tabancasıyla açıp spreyle karartıp tekrar ısı tabancasıyla takıyorsunuz

far karartma daha farklı değil mi bu da bizimkinin far karartması mı :D

crazy_tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki boyarken zımpara atmam lazım mı? bi de sormak istediğim o plastik camdan ayrılıyor demi

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki boyarken zımpara atmam lazım mı? bi de sormak istediğim o plastik camdan ayrılıyor demi

evet ayrılıyor zımparaya gerek yok bu iş için yapılmış spreyler var

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seninkiler yeni olanlar kardeşim.Sİyah olanlar ilk üçgen farlar.2005den sonra galiba füme yapmışlardı.Modelli farını gidip kapkara yapma yazıktır..

crazy_tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seninkiler yeni olanlar kardeşim.Sİyah olanlar ilk üçgen farlar.2005den sonra galiba füme yapmışlardı.Modelli farını gidip kapkara yapma yazıktır..

evet araç 2005 hiç oynama diyosun demi aklıma yatmadı zaten yeniden dikkatlice silikonlamada yapacağım hatayı göze alamadım