Clio Far Takıntım

Bolcatz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler herkese, bir kaç gündür bayağı bir takıntı yaptığım farlarımı sizlere sorma gereği duydum.
Modeli 2018 Clio Icon olan aracımla bir kaç hafta önce küçük bir kaza geçirmiştim, ön tamponu vurmuştum, sonrasında farların dikkatimi çok dağıttını fark ettim.
Far ayarını sanayiye götürüp yaptırmama rağmen resimde gördüğünüz çentikler dikkatimi fazlasıyla dağıtmaya başladı.
Daha öncesinde dikkatimi çekmediğinden ya yoktu ya simetrikti ya da cidden ben takıntı haline getirdim artık bilemiyorum, bilen biri varsa veya içimi rahatlatmak adına aracının resmini çekip atabilecek ve ya bu bir sorun ise sorunun nasıl çözüleceğine dair bir fikri olan varsa müteşekkir kalırım. Şimdiden herkese teşekkürler.

b978d5e3deb38d55ac8167f2b66d4f3f45a0d3b04f7e90e4e4.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler herkese, bir kaç gündür bayağı bir takıntı yaptığım farlarımı sizlere sorma gereği duydum.
Modeli 2018 Clio Icon olan aracımla bir kaç hafta önce küçük bir kaza geçirmiştim, ön tamponu vurmuştum, sonrasında farların dikkatimi çok dağıttını fark ettim.
Far ayarını sanayiye götürüp yaptırmama rağmen resimde gördüğünüz çentikler dikkatimi fazlasıyla dağıtmaya başladı.
Daha öncesinde dikkatimi çekmediğinden ya yoktu ya simetrikti ya da cidden ben takıntı haline getirdim artık bilemiyorum, bilen biri varsa veya içimi rahatlatmak adına aracının resmini çekip atabilecek ve ya bu bir sorun ise sorunun nasıl çözüleceğine dair bir fikri olan varsa müteşekkir kalırım. Şimdiden herkese teşekkürler.

b978d5e3deb38d55ac8167f2b66d4f3f45a0d3b04f7e90e4e4.jpg

Tam %100 duz olmaz fakat bu kadar ozellikle o iki centik olmamali. Far ampulunun onune denk gelen kisimda iceriden bir tirnak vs kucucuk bi parca varsa golge yapabilir.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Bolcatz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@er.tansel İlk aklıma gelen o oldu, yazmayı unutmuşum ama onu kontrol ettim farlar tamamen temiz.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağ far biraz aşağıda diğer şekil normal.