Clio Geri Görüş Kamerası Hakkında

Montro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikler herkese şimdiden teşekkür ediyorum,yanıtlarınız için.

Clio aracıma geri görüş kamerası taktırdım özel bir servisten geri görüş kamerasında gündüzleri herhangi bir sorun yok fakat hava karanlık olduğunda geri görüş hiç göstermiyor gibi neredeyse.Bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Bu arada geri görüş kamerası plakalığın orda takılıdır.

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gündüz sorun yok ama karanlıkta varsa önce ekrandan aydınlık/kontrast ayarlarına bakın, normalse aydınlatma yetersizdir. Kameranın üzerinde ledli model olanından kullanabilirsiniz, bir ihtimalde plaka aydınlatma lanbalarını kuvvetli ışıl veren led ile değiştirirseniz arkayı da bir nebze aydınlatacaktır.

Montro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kamerayı takan arkadaş yardımcı olur sanırım camera ayarları konusunda...

warlock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayar yapılarak düzeleceğini düşünüyorum çünkü normalde geri vites aydınlatmasının işi çözmesi lazım :)

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayar yapılarak düzeleceğini düşünüyorum çünkü normalde geri vites aydınlatmasının işi çözmesi lazım :)

Aynen geri vites ışığı tam da bu iş için var. Tek oldugundan bazen geri viteste arka Sisi de açtığım oluyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben de arkadaşlara katılıyorum.Geri vites lambasının aydınlatma işini halletmesi lazım.Kamera multimedya ya da orjinal ekrana vb. hangi ekrana bağlı?

Montro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kamera orjinal ekrana takılı camera taktırdığım yere sordum aydınlatmadan kaynaklanıyor dedi,sizin de tavsiye edeceğiniz bir led markası var mıdır ?
Ben bu ışığı plakalığa taksam sorun çözülür mü ? Arıza ışığı yakma gibi bir durum söz konusu olur mu yardımcı olursanız sevinirim.

mhtsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kamera orjinal ekrana takılı camera taktırdığım yere sordum aydınlatmadan kaynaklanıyor dedi,sizin de tavsiye edeceğiniz bir led markası var mıdır ?
Ben bu ışığı plakalığa taksam sorun çözülür mü ? Arıza ışığı yakma gibi bir durum söz konusu olur mu yardımcı olursanız sevinirim.
servis ler kaç tl ye takıyorlar.

warlock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Photon Led ampüllerin baya faydalı olduğunu söylüyorlar ihtiyaç görüyorsanız bir araştırın derim.

Aynen geri vites ışığı tam da bu iş için var. Tek oldugundan bazen geri viteste arka Sisi de açtığım oluyor.

IVHAKAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geri görüş kamerası düşünen arkadaşlar özelden benimle iletişime geçebilir. yardımcı olmaya çalışırım.