Clio GT Line 1.2 120 bg EDC

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yoo aksine geçmiş yorumlarıma bakın - yorumum da olmuştur.Ama EDC benim hoşuma gidiyor - bir yönünü bu zamana kadar görmedim.
Otomatik daha ucuz değil ki otomatik düşünsün bir insan ihtiyacı yoksa niye gidip fazla para verip otomatik alır ki benimde görüşüm ihtiyacı yoksa çok gerek duymuyorsa manuel alsın otomatik şanzımanla uğraşmasın ama otomatik de başka bir konfor sağlıyor insana.
Garanti konusunda da mais mail atmadıysanız atın en son yol fransaya mail gönderim mutlaka dönüş yapılır direk servis ile irtibat kurunca çözüme kavuşamıyor malesef .

son olarak fiyat konusunda bir şey dememekteyim çünkü piyasasını incelemedim.

Konu uzadı gitti :) farklı yorumlar da gelecektir kuşkusuz kendi karar verecektir donanımhaber gibi forumlarada başlık açabilir konu sahibi daha tarafsız yorumlar alır.

Örnek Konu : http://forum.donanimhaber.com/m_102935434/tm.htm

dediğiniz gibi konu uzadı gitti :) biz boşverelimde kendisi karar versin, ben ztn edc kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın aksine gayet güzel ama her ürün gibi onunda bir kusuru var ve oda yoğun trafikte yaşanıyor o sebeble arkadaşımızın yaşadığı il İstanbul ise dikkatli olmasını söylüyorum okadar.

yoksa yurdumuzun diğer illerinde çokta sıkıntı yaşanacağını bende düşünmüyorum ama İstanbul ise 2inci defa düşünürdüm.

OnurGnn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için teşekkürler. Çanakkale içinde sürecegim aracı yoğun bir trafik olmayacak. Manuel olan 1.5 DCİ 90 bgde test ettikten sonra karar vermeyi düşünüyorum. En iyisi manuel olacak sanırım. Şanzıman hasar çıkartmasa bile her gün acaba yarın çıkartır mı düşüncesiyle keyif alamam sanırım.

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için teşekkürler. Çanakkale içinde sürecegim aracı yoğun bir trafik olmayacak. Manuel olan 1.5 DCİ 90 bgde test ettikten sonra karar vermeyi düşünüyorum. En iyisi manuel olacak sanırım. Şanzıman hasar çıkartmasa bile her gün acaba yarın çıkartır mı düşüncesiyle keyif alamam sanırım.

Fikrimi açıkça söylüyorum: hata edersin. Bu arıza düşüncelerine hiç takılma bence.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikrimi açıkça söylüyorum: hata edersin. Bu arıza düşüncelerine hiç takılma bence.

biri satılması daha kolay, çok daha az yakıyor, aynı fiyat ve çok daha sağlamken neden 1.2 edc yerine 1.5 dci seçmek hata oluyor onu anlayamadım?

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben Clio GT Line 1.5 dCi seçtim; kafam rahat :D

Enes D.K.A.B

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende İcon 1.2 120 Bg Turbo EDC var. 1500 km oldu daha araç ama ben çok beğendim. Arkadaşımda DSG Caddy var ikimiz araçları değiştik. DSG de 2 den 3 e geçerken hissettiriyor. Ama benim araç hissettirmiyor. Performansı mükemmel. Bence al hiç pişman olmazsın. Daha rodaj döneminde olmama rağmen araç ortalama 8.0 yakıyor. Tabi bunun Çoğu şehir içi. İyi ki bunu almışım..

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Arıza yapacak" düşüncesine saplanıp da vazgeçmek hata olur. Başka sebepten vazgeçilir fikir değiştirilir o ayrı. Satılmasının daha kolay olduğunu zaman gösterecek. Çok daha az yakıyor tartışılmaz, çünkü 30 bg daha güçsüz. Sağlamlığı da zaman gösterecek ona da birşey diyemeyiz şimdi.

biri satılması daha kolay, çok daha az yakıyor, aynı fiyat ve çok daha sağlamken neden 1.2 edc yerine 1.5 dci seçmek hata oluyor onu anlayamadım?

asiata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meraba arkadaşlar bişeyi anlamıyorum bi.avruoaya sunulan gt lere bakın bi bze ona göre alın derim adamlar fulünden bile çalmışlar en belirgn yan marşpieller iç donanımlar aldığınız araçlar clionun bi on tampon b.arka tampon değişmişi yapmayın göznüzü seveyim....