Clio Hakkında Bazı Sorularım olacak Arkadaşlardan Katkı Bekliyorum

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 direk enjeksiyon oldugundan pahali sistem lpg ler takılabilir ciktiysa.
debriyaj balatasi ile ilgili forumda konular var 4500 tl gibi bir bedeli vardi.

Eyvallah aceba kaç bin km kadar gidiyor bu balatalar. Malum çift kavrama bir sistem var üzerinde aracın.

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sirketimizde 3 adet sport tourer aracimiz var manuel belki bizim sansizligimizdir lakin 2 aracimizda daha 8000 km de fren balatalari 2 kere degisti ayrica 1 kere de debriyaj seti degisti bunu mais e yazili ve sozlu bildirdik. Bunun haricinde yakit ve performance olarak bizi tatmin etti. Bir dip not 3 cu aracimizda bu sorunlar cikmadi.

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar kısa bir süre de frenler aşınmaması lazım. Çok ilginç.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kadar kısa bir süre de frenler aşınmaması lazım. Çok ilginç.
Aynen bizide cok sasirtti isin garip yani 3. Aracimiz rutin bakimlara kadar sorun cikarmadi .Sonucta kiralik araclar bize degisimlerin maliyeti olmadi lakin sirketce cok sasirdik😀

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bildiğim kadarıyla aynalar elektrikli ve katlanır ama içerden elle kapatılıyor diye biliyorum.yani kart ile kapatılmıyor.hayırlı olsun.

Katlanır ayna için modüller var, isterseniz hem kartla hemde içeriden kapatabiliyorsunuz. 250-300₺ arası bir maliyeti oluyor. Tabi sıfır araç alıyorsunuz garanti konusunda nasıl olur ona birşey diyemem..

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah aceba kaç bin km kadar gidiyor bu balatalar. Malum çift kavrama bir sistem var üzerinde aracın.

dediğim gibi forumda konulari var yanlış bilgi vermeyeyim ama bir kaçının cok erken bitmisti.
ilave olarak benm clio nun da frenler coook erken bitti. ben esp ye bagliyorum bunu n sebebini

muhendus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplarınız için çok teşekkürler, iyi günler dilerim.

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bildiğim kadarıyla aynalar elektrikli ve katlanır ama içerden elle kapatılıyor diye biliyorum.yani kart ile kapatılmıyor.hayırlı olsun.

Tövbe est. nasıl kapanıyor içerden ben niye bilmiyorum bunu hehe hangi düğme nasıl yapıcaz bu işi?

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üstad bence olarak aracın rüzgar sesi alıp almadığından emin olursan al derim çünki çoğunda bu sorun var ve servis çözüm sağlayamıyor,çoğu mahkemelik ve şimdi ise aynı şikayetden ötürü 3 servis kaydını vermiyorlar neden çünki aynı şikayetden ötürü en az 3 defa işlem görürse değişim veya para iadesi yapıyorlar

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tövbe est. nasıl kapanıyor içerden ben niye bilmiyorum bunu hehe hangi düğme nasıl yapıcaz bu işi?
elektrikli aynaların ayarlandıgı joyistiği arkaya çevirdiğinizde katlanıyor diye biliyorum.düğmeden kastım buydu.

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok denedim olmuyor joysticki oynattım sağa sola öne arkaya katlanmıyor. Yapabilen var mı?