Clio HB 99 spor yay

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 6/4 yay var üstüne önler 2-3 cm presle basıldı ama amortisorler orjinal kardeşim hiç birsey olmaz

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar cok tesekkur ederım sagolun hepınız bide kaput maskesı almayı dusunuyorum komple bunu yapan veya satan bıyer bılıyomusunuz bn ankarada buldum bıyer deko maske dıye ıstanbulda yapan bıyer varmııdır acaba :confused:

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar cok tesekkur ederım sagolun hepınız bide kaput maskesı almayı dusunuyorum komple bunu yapan veya satan bıyer bılıyomusunuz bn ankarada buldum bıyer deko maske dıye ıstanbulda yapan bıyer varmııdır acaba :confused:
bence gerek yok çok eski bir uygulama ne gerek var benim fikrim tabiki de

Ayrıca arabanın resimlerini görsek seni daha iyi yönlendirebiliriz en azından fikir sahibi olursun :eyv

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bencede gerek yok :D

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence gerek yok çok eski bir uygulama ne gerek var benim fikrim tabiki de

Ayrıca arabanın resimlerini görsek seni daha iyi yönlendirebiliriz en azından fikir sahibi olursun :eyv

aynen arac resimlerini bekliyoruz:)

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar pazar gunu yukleye bılırım resım lerıı daha tatlı durucagını dusunmustum bn :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesmeyle hiç uğraşma presslet yayları

abi yay presletmenin iyi bisey oldugunu bence cıkar aklından sana kim dediyse yay presletmek iyi bisey diye sövmek müstahak ona yay presletmek cok tehlikeli ve sakattır. demedi demeyin..

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesekkurler furıous dırek 5cm yay alıp takıcam

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim bizim araba önemli değil burda birbirimize yardım edebilmemiz önemli çoğumuzun aracı stock ve resimleri var...:eyv

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi yay presletmenin iyi bisey oldugunu bence cıkar aklından sana kim dediyse yay presletmek iyi bisey diye sövmek müstahak ona yay presletmek cok tehlikeli ve sakattır. demedi demeyin..
sen Anıla bakma kardesim kaç kere arabasına yay takmış ayrıyetten presletmiş öyle tavana folyo çektirmekle xenon takmakla olmuyor bu isler, ben preslettim soğuk olarak ama güvenilir piyasada ismi olan bir yere yaptırdım adamlar ekmek fırını gibi çalışıyor full dolular sanayide herhangi bir yere yaptırmadım şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadı inşallah çıkmazda :eyv