Clio hb lastik basınçları

onurtekin41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yarın hayırlısıyla uzun yola çıkacağım.Ve araba dolu lastik basınçları sizce ne olmalı....

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önler 33 arkalar 30 rahat rahat gidip gelirsin hayırlı yolculuklar.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Araç dolu olacaksa önlere 32 arkalara 34 hava basman iyi olur,uzun yolda bütün yük arka tarafa biner...

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni konu açmak istemedim inşallah bir cevap gelir :) bugün araçla yola çıkıcakken bir baktım lastik yerde yürümez halde değiştiremedim yarında değiştiremicem pazar değişim olucak 2 gün böyle kalsa bir problem teşkil eder mi ?

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 üde 32 olsun miss :D

yeni konu açmak istemedim inşallah bir cevap gelir :) bugün araçla yola çıkıcakken bir baktım lastik yerde yürümez halde değiştiremedim yarında değiştiremicem pazar değişim olucak 2 gün böyle kalsa bir problem teşkil eder mi ?

hiç hava kalmamışsa lastiğe zarar verebilir diye tahmn ediyorum bu tel mel durumları :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

15 dakikanı alır stepne takmak erinme yarın hallet...:)

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi üşenmek ( erinme ) :D değil ya hiç dediştirmedim açıkcası sizin gibi tecrübeli değiliz abi :D

bilmiyosan biraz zor olabilir :D en iyisi bi lastikçi bulman ama kısa zmanda öğrenmek lazım basit ama ilk yaparken zor oluor :D

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmiyosan biraz zor olabilir :D en iyisi bi lastikçi bulman ama kısa zmanda öğrenmek lazım basit ama ilk yaparken zor oluor :D

lastikçide şimdi aman aman uzak kalsın :D abi gelicek işte pazar onla halledicez artık halil abi zarar verir mi tele :D