Clio II yay hakkında

33su608

Mesut ARDIÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkdaşlar 2001 cliomuz çin fk marka yay düşünüyoruz 3.5 veya 5 lik fikirlerinizi bekliyrum.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesut Clio mu aldınız? hayırlı olsun:eyv Gökalpte beşlik FK yay çok memnun alabilirsiniz iyide düşürür...

33su608

Mesut ARDIÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet konu açmışdım ama silinmiş bi sorun olmuş,bişeler yapmaya başladık acil olarak yay getirtmemiz lazım bize örnek lazım araç çok düşerse problem olur örnek nerden bulacam abi?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karado nickli arkadaş 1 hafta kullandığı orjinal apex yaylarını satıyor

son izmir buluşmasında araç resimleri var. çok güzel bastı arabayı

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bnde arkadasların sayesınde fk yay taktım 5 lık cok dgl onler 1 parmak arkalar 2 parmak olarak dusune bılırsın cok tatlı bı dusmesı var memnun kalırsın fk dan bn memnunm bı sıkntı yok ıstersen facede ekle fotoları var arabnın arkadasım

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bnde arkadasların sayesınde fk yay taktım 5 lık cok dgl onler 1 parmak arkalar 2 parmak olarak dusune bılırsın cok tatlı bı dusmesı var memnun kalırsın fk dan bn memnunm bı sıkntı yok ıstersen facede ekle fotoları var arabnın arkadasım
Buraya konu açarsan diğer ClioII kullanıcılarıda görüp daha rahat karar verebilirler...:eyv

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abı bn sızın yardımlarınızla karar verdım fk ya ama foto yu buraya yuklemwe ımkanım yok bn konuyu acmıstım zmanında

purmol

Bilgi Girilmemiş
İzmir ekibinden murat abi apex almıştı sanırım ,gerçekten çok güzel düşürüyor ve konfor u çok iyi .Fk yı da öneririm yerli fk yok merdiven altı üretiliyor vs. demeyin yerli fk da çok iyi bence 2 si arasında karar kılın ve 5 cm lik ten aşşağı takmayın

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmir ekibinden murat abi apex almıştı sanırım ,gerçekten çok güzel düşürüyor ve konfor u çok iyi .Fk yı da öneririm yerli fk yok merdiven altı üretiliyor vs. demeyin yerli fk da çok iyi bence 2 si arasında karar kılın ve 5 cm lik ten aşşağı takmayın
uğur, yayları söktük, evde kutusunda, alıcı çıkarsa vericem, yaylar güzel.
hocam dilersen benim yayları verelim size,düşünürseniz satılık bölümünde var,
hayırlısı olsun:)