Clio III Difüzör uygulaması!!!

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracın plaka sorgulamasını yaptım TRAMER'den. 2003 tarihinden sonra kayıtlı kazası bulunmamaktadır diyor. Araç zaten 2008 model. Böyle bir araç da sanırım büyük kaza yapmış olsa kaskodan hallederlerdi, kaskoyla halledince de TRAMER kayıtlarına mutlaka girerdi!

16 CFN olarak sorgularsanız çıkmaz. 34 H olarak sorgulamak lazım ki aracın plakası düşmüş. Bu durumda şase nosu gerekir. Aracın ilk sahibinden bilgiyi aldım emin olmak için biraz önce aradım. ARAÇ KAZALI !

Edit: Zamanında İzmirden pert araba alan arkadaşım İstanbula getirdiğinde plakayı değiştirdi arabayı topladı. Aracın TRAMER sorgulamarında perti bırakın hasarı gözükmüyordu. PLAKA olarak sorgularsanız.

Son düzenleme:

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani şuan üzerindeki 16 cfn plaka önceki arabada 2003 modelmi oluyor :) 2003 model arabadan çıkma plakayı buna takmışlar yani :) kafa ütüleyim azıcık :D

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Satılık ilanınada baktımda ön taraftada RS tamponu var bu bildiğin dCi RS olmuş..:D

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
16 CFN olarak sorgularsanız çıkmaz. 34 H olarak sorgulamak lazım ki aracın plakası düşmüş. Bu durumda şase nosu gerekir. Aracın ilk sahibinden bilgiyi aldım emin olmak için biraz önce aradım. ARAÇ KAZALI !

Edit: Zamanında İzmirden pert araba alan arkadaşım İstanbula getirdiğinde plakayı değiştirdi arabayı topladı. Aracın TRAMER sorgulamarında perti bırakın hasarı gözükmüyordu. PLAKA olarak sorgularsanız.
,
Pert olma durumunu bilmiyorum ama bir araç otuz tane plaka da değiştirse hasar aynen görünüyor. Yeğenim araç aldı, araç 34 plakalıydı sorgulamada hasar gözüktü. Aracı üzerine alıp plakayı değiştirdi yine sorguladık, hasar aynen gözüküyordu. Ancak tekrar söylüyorum, pert olma durumunda hasar görünür mü bilemem!!

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tampon ve difüzör çok güzel durmuş valla ama çok para :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4Kapı Dizel RS Bu Araç Çok Güzel Yapıldı :)

Halil Abi Yanıyooooooor hehe
Halil senden de bekleriz aynı uygulamayı, çok yakışır bence:eyv
Yanma yok arkadaşlar nakite durumuna bakıyor herşey...:eyv

,
Pert olma durumunu bilmiyorum ama bir araç otuz tane plaka da değiştirse hasar aynen görünüyor. Yeğenim araç aldı, araç 34 plakalıydı sorgulamada hasar gözüktü. Aracı üzerine alıp plakayı değiştirdi yine sorguladık, hasar aynen gözüküyordu. Ancak tekrar söylüyorum, pert olma durumunda hasar görünür mü bilemem!!
Kaskodan yaptırmamıştır yaptırsa plakada değişsede aynı şase nosu olduğu için hasar görünür...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aracı alacak olanmı var hemen herşeyi döküldü buraya , kendi şahsi fikrim ayıp olması bu tarz davranışların araç tertemiz olsada pertmidir değilmidir diye şüphede kalır insan.
araçlar şehir değşikliği yapıldığında kayıtlar çıkmıyor çıkıyorsada bu istisnadır ( plakadan ) genelde şase nıyla bakmak sağlıklıdır ama bu araştırmanın nedenini anlamış değilim ....

yagizgokmen

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
keşke sadece aracın difüzör ünü alabilsek :D

Ibrahım Batuhan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nerden bulabilirim bu parçayı ve nasıl yapılıyor fiyatı ne kadardır bilgilerinizi aylaşırsanız sevinirim