Clio III kaliper

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
'tamamdir sagolun bilgilendirme icin :)

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
önce iyice temizle kardesim balata spreyi filan sık kurumasını bekle inceden zımpara at ve kaliteli bir spreyle boyayabilirsin ben öle yaptım hiç birsey olmadı sprey alırken ısıya dayanıklı olmasına dikkat et ayrıca disklere filan gelirse sorun olmaz fren yaptıkca temizleniyor diskler :)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taksi sarısı al boyacıdan bir kutuya fırçayla boya. Bütün clio 3 ler sarı oluyor :D

Edit: Zımparalamayı unutma evet, zımparalamadan olmaz :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boya daha mantıklı..ben ısıya dayanıklı sprey mat siyah boya almıştım onunla boyadım ne atma nede başka bişey oldu 1,5 seneyi geçti sapasağlam duruyor...normal boya 10 lirayken ısıya dayanıklı 20-25 arası...

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önce iyice temizle kardesim balata spreyi filan sık kurumasını bekle inceden zımpara at ve kaliteli bir spreyle boyayabilirsin ben öle yaptım hiç birsey olmadı sprey alırken ısıya dayanıklı olmasına dikkat et ayrıca disklere filan gelirse sorun olmaz fren yaptıkca temizleniyor diskler :)

tavsiyelerinizi dikkate alicam cok tesekkurler :) bu sitenin bu huyunu seviyorum aninda cevap herkes biseler yasamis biliyor cok sagolun :)

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taksi sarısı al boyacıdan bir kutuya fırçayla boya. Bütün clio 3 ler sarı oluyor :D

Edit: Zımparalamayı unutma evet, zımparalamadan olmaz :)

valla ya ama siyaha ya kirmizi gider yada sari diye dusundum kirmizi cok siradan oldugu icin sari olsun istedim :D

boya daha mantıklı..ben ısıya dayanıklı sprey mat siyah boya almıştım onunla boyadım ne atma nede başka bişey oldu 1,5 seneyi geçti sapasağlam duruyor...normal boya 10 lirayken ısıya dayanıklı 20-25 arası...

isiya dayanikli olacak anlasildi :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biride benim kaliperleri boyasın yaw...:D