Clio III kasko fiyatı

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
hımmm yani demenize göre clio masraflı araç , doğrudur :)

Yok ben öyle demedim valla:) İnternette okuduklarımı paylaştım sadece, ama büyük ihtimalle kasko ücretlerinin artmasından dolayı o fiyat oldu. Benim de sağlık sigortam var mesela, güya %10 indirim alıyorum her sene, ama bir de ek prim ödemem gerekiyor o da %10 birbirini götürüyor:)

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elimiz mecbur olduğu için her türlüsüne boyun eğiyoruz :)

scaloni

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba

benim mayıs ayında kasko ve trafik sigortam var. kasko geçen senede 1000 tly di. şimdide 1000 tl. kaskoyuda trafiğide ak sigorta da yaptırıyorum.

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
farklı şirketlerden teklif alın derim ben sizi kazanmak için indirim yapıyorlar genelde denemek lazım,
Ayrıca kaç yıllık ehliyetin oldugu önemli kasko yaptırırken
mesela ben yaptırırken Anonim Şirketi çalışanı olduğum için indirim almıştım meslek indirimi adı altında bir sürü ayrıntıları var

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallahi kardeşler ne diyeyim fiyatlar uçtu bu sene.20 gün önce aldığım sıfır aracı 930 tl ye kavga dövüş :pislikindirtebildim.hemde şirket axa sigortanın full olanıydı.bide renault kaskoyuda eklettim ücretsiz komple boya döşeme ve motor korumasınıda bedava yapacaklar bi kereliğine.nasıl ama pazarlıktan geri adım atmayın.o kadar çok opsiyonları varki kardan feragat etmek istemiyorlar anlıcanız...

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farklı şirketlerden teklif alın derim ben sizi kazanmak için indirim yapıyorlar genelde denemek lazım,
Ayrıca kaç yıllık ehliyetin oldugu önemli kasko yaptırırken
mesela ben yaptırırken Anonim Şirketi çalışanı olduğum için indirim almıştım meslek indirimi adı altında bir sürü ayrıntıları var

yok arkadaşım fiyat ne ise onu yapıyorlar renault dışında başka bir acenteye gittim fiyat aynı işine gelirse diyor .

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yıl araç kasko fiyatları arttığı için kasko bedeli yüksek geliyor sizlere. Geçen yıl 23bin dedikleri aracıma bu yıl 26bin diyorlar.