Clio III yapmak istediklerim

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar ,aracımı alalı fazla olmadı,aldığım ilk dizel arac.ama aldıktan sonra sewdiğim için bi süre üzerinde ufak tefek bişiler yapmaya başlıcam.

araca peşembe günü power box tarzı bişi taktırcam

yan çıtaları kapı kolu renginde (gümüş gri) kaplatmayı düşünüyorum

ucuz ama konforlu bi yay bulursam biraz basmak istiyorum(satan arkadaşlar pm atarsa sewinirim)

kornasına uyuz oluyorum ,bi önceki aracımın kornasından taktırmayı düşünüyorum (pejo 307)

şimdilik bunlar ,görüş ve önerilerinizi beklerim,iyi forumlar ...

+++
bunlarıda yapmayı düşünüyorum

american park
plakalık iptali
beyaz viraj lambası

yoksa uğraşmasammı

--------------------------------------------------------------
yapılanlar :

araç 105 hp oldu

yan çıtalar karbon folyo kaplandı

kliyo2.jpg

kliyo.jpg

fotoraf21-1.jpg

fotoraf11.jpg

fotoraf31.jpg

xenon +led park takıldı

az bişi kaldı bakalım :D

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Power Box yeni nesil dci motorlara uyumsuz kardeşim,arıza lambası yaktırıyor,bunun yerine chip tuning yaptırmanı tavsiye ederim...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun öncelikle..

1. chip yaptırın ugrasmayın boxla modulle felan.

2. yan cıtaları kapı kollarını aracın rengine boyatın

3. 150 160 tl ye fk yay alın sıfır

4. şiddetle stebel ferrari kornası alın

5. güle güle kullanın :)

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Power Box yeni nesil dci motorlara uyumsuz kardeşim,arıza lambası yaktırıyor,bunun yerine chip tuning yaptırmanı tavsiye ederim...
tavsiye için teşekkürler hocam,chip değil ama kutu şeklinde bişi takılcakmış motora,bnm aklımda öle kalmış powerbox die :p

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tavsiye için teşekkürler hocam,chip değil ama kutu şeklinde bişi takılcakmış motora,bnm aklımda öle kalmış powerbox die :p
o kutu şeklindeki şey poverbox oluyor zaten. eğer öle bişi takacaksan taktırma kendin tak çok zor değil. powerbox konusunda en iyi marka racechip diye biliyorum. ama ben racechip yerine direk yazılım attırmayı yani chiptuning yaptırmayı tercih ederim.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Turbo basıncını yanıltarak aracın gücünü arttırmaya yarayan birşey bu kutu veya box,160 km gibi hızlara çıktığında motor gaz yemez,yığılma yapar ve arıza lambası yaktırır...

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun öncelikle..

1. chip yaptırın ugrasmayın boxla modulle felan.

2. yan cıtaları kapı kollarını aracın rengine boyatın

3. 150 160 tl ye fk yay alın sıfır

4. şiddetle stebel ferrari kornası alın

5. güle güle kullanın :)

teşekkürler hocam

uzun süre aynı araca binmediğim için satacağım zaman ayrı olarak değerlendirme şansımın olacağı bi seçenek seçmem lazım o yüzden kutu tarzı bişi düşünüyorum.
yan çıtaları megane dynamiclerde farklı renk oluo ya o hoşuma gidio die o şekilde gri yaptırmak istiyorum,(ve hangi akıl ki kapı kollarını gri yapmışlar çıtalar ise siyah)
yay olabiliri
korna olarak ta sesine bi bakıym ,tawsie için teşekkürler

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Turbo basıncını yanıltarak aracın gücünü arttırmaya yarayan birşey bu kutu veya box,160 km gibi hızlara çıktığında motor gaz yemez,yığılma yapar ve arıza lambası yaktırır...

açıkcası yaptıracağım kişi yabancı değil o yüzden bi denemek istiyorum en olmadı geri vermek kayddıyla yaptırcam,çünkü bnm için daha mantıklı çıkartıp ayrıca değerlendirmek gibi.
en kötü ihtimalle chip düşüneceğim.hem site için bi nevi kobay olmuş olurum :p

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
açıkcası yaptıracağım kişi yabancı değil o yüzden bi denemek istiyorum en olmadı geri vermek kayddıyla yaptırcam,çünkü bnm için daha mantıklı çıkartıp ayrıca değerlendirmek gibi.
en kötü ihtimalle chip düşüneceğim.hem site için bi nevi kobay olmuş olurum :p
3.5 sene önce ben denemiştim o işi,o yollardan geçen birinin tavsiyesi yerine aynı hatayı yaşamak istiyorsan tercih senin...:eyv

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3.5 sene önce ben denemiştim o işi,o yollardan geçen birinin tavsiyesi yerine aynı hatayı yaşamak istiyorsan tercih senin...:eyv
tecrübelere saygım sonsuz,tavsiyen içinde ayrıca teşekkür ederim,fakat ,insanın içinde bi düşünce vardır ya denemeden vazgeçmez onun gibi bişi bu açıkcası.hee kutu yada çip taktırınca gazlıcam mı yoo,ama sıkıntıdan deişiklik olsun die düşünüyorum açıkcası.
motor içinde yapılan işlemler daha çok dikkatimi çekio aslında fakat babam başkası dese yapar ama ben diyince yapmaz :(