Clio ile ilgili sorular ve bayi

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu araştırdım şu anda net bir cevap vermedikleri gibi, 2,000.-TL. bir maliyet olacağını da söylediler...

Aykut abi ben Servisle konuşmuştum. Şöyle ki R-link dışında R-linkin belli bilgiler ışığında yapmış olduğu hesaplamalar, yol bilgileri vs bir çok sensörden okuyarak hesaplıyor. Bunun için de sadece r-link değil r-link dışında araçta da belli şeylerin değişmesi gerekiyor. Buda en minimum 10.000tl civarıymış.. Hiç aklınızdan r-link'le değiştireyim gelmesin. Satıp R-link'li araç almak daha mantıklı:) Ha belki sırf internete girsin dvd oynatıyormus sanırım onu yapsın diyorsanız o zaman fiyat daha makul olur.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aykut abi ben Servisle konuşmuştum. Şöyle ki R-link dışında R-linkin belli bilgiler ışığında yapmış olduğu hesaplamalar, yol bilgileri vs bir çok sensörden okuyarak hesaplıyor. Bunun için de sadece r-link değil r-link dışında araçta da belli şeylerin değişmesi gerekiyor. Buda en minimum 10.000tl civarıymış.. Hiç aklınızdan r-link'le değiştireyim gelmesin. Satıp R-link'li araç almak daha mantıklı:) Ha belki sırf internete girsin dvd oynatıyormus sanırım onu yapsın diyorsanız o zaman fiyat daha makul olur.

Dediğine katılıyorum, seninde söylediğin gibi tam kapsamlı olmasını istersen bir sürü sansörleri falan ilave edilmesi gerekiyor. Biz r-link olayını seninde dediğin gibi dvd, internet için düşünmüştüm, kızım yolculuk sırasında sıkılmasın diye, kızımın ipadi için clio 4 aksesuarlarından aldım arka kolduk başığına monte ettirdim, sarj kablosunuda koltuk altından gorünmeyecek şekilde yaptım, ipad de sınırız internet var bu şekilde konuyu hallettik rafa kaldırdık.

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğine katılıyorum, seninde söylediğin gibi tam kapsamlı olmasını istersen bir sürü sansörleri falan ilave edilmesi gerekiyor. Biz r-link olayını seninde dediğin gibi dvd, internet için düşünmüştüm, kızım yolculuk sırasında sıkılmasın diye, kızımın ipadi için clio 4 aksesuarlarından aldım arka kolduk başığına monte ettirdim, sarj kablosunuda koltuk altından gorünmeyecek şekilde yaptım, ipad de sınırız internet var bu şekilde konuyu hallettik rafa kaldırdık.
Eline sağlık abi benim eşimde hamile yakın bir zamanda bizde bu tarz uygulamalara yapmaya başlayacağız sanırım:))

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Eline sağlık abi benim eşimde hamile yakın bir zamanda bizde bu tarz uygulamalara yapmaya başlayacağız sanırım:))

Çok sevindim, Allah sağlıklı, eli ayağı düzgün bir çocuk nasip etsin size.

Hızır Hayrettin Reis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
opsiyonda 17 inç jantların şu an bulunmadığı sölenmişti bana o yuzden 16 inç yazdım yoksa benımde düşündüğüm 17 lik jantlardı rlinkin özelliği video oynatmak ve internete gırmek sanırım eger baska özellik yok ise ben açıkcası bunu dusunmuyorum. bu arada araç alırken dikkat edilecekler konusundakı cevaplarınız için cok teşekkür ediyordum bu kadar aydınlatıcı mesajlar beklemıyordum acıkcası tekrardan çok teşekkürler.

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut abi 2000 tl maliyet sıfır alırken ödeyeceğin fark. Onu sordum az önce şu an servisteyim. Kesinlikle sonradan takılmasına imkan yokmuş. Takılsa bile direksiyondan tutunda airbag zembereği ve ona gelen elektrik tesisatı ayrıca teybe gelen elektrik tesisatı navigasyon kabloları vs tamamının değişmesi gerekiyormuş. Maliyeti 6-7000 tl yi bulur değer değmez siz karar verin dediler. Sıfırdan alırsan 2000 tl farkla alabilirsin ama onuda beklemen lazım fabrikadan o haliyle sipariş geçilmesi lazım dediler.

Abi servisler biraz abartıyor durumu onlarda bilmiyor pek.

Navigasyon anteni muhtemelen rlink'de ve rnav'da aynıdır farklı olcağını sanmıyorum.

Sadece direksiyonda ekstra bir tuş var onu parça alıp montajını yapmak lazım.Tabi birde onu araca tanıtmak lazım.Aslında yapılır ve maliyeti 6-7bin tl gibi bir rakama ulaşmaz kesinlikle tabiki servisde yaptırmamak koşuluyla.

Daha önce golf 6 aracımda spor direksiyon,ekran vs gibi bir çok şeyi değiştirdim servise kalsa çok maliyetli olan işlemleri çok komik rakamlara halletmiştim.

Hızır Hayrettin Reis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu mesajıma admın arkadaşların cevap vermesını ıstıyorum tam bir haftadir asıl uyelığımle gırmek ıstıyorum tek hatırladıgım email adresım ancak şifre hatırlatma bolumunu bır turlu bulamıyorum lutfen bu konuda yardımcı olunuz.
mail adresim: onurcan.degirmenci@gmail.com