Clio IV initiale far ve montajı

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık abi süper olmuş.:bravo

thetuzla1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selim arkadaşa sorduğumda fardaki ledlerin yanmadığını iletti. Bununla ilgili bilgi varmı.Led ( çıtalar ) içinde beyin gerektiği. Bunun için Fluence çalışır demişler ve deneyecekler.Sanırım d5s ampül Audi,Octavia ve Mini Coupe araçlarda varmış.Onların servislerine sormak lazım fiyat nedir.Daha önceki led şerit uygulamasında sinyalerdede led şertiler aktif.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selim arkadaşa sorduğumda fardaki ledlerin yanmadığını iletti. Bununla ilgili bilgi varmı.Led ( çıtalar ) içinde beyin gerektiği. Bunun için Fluence çalışır demişler ve deneyecekler.Sanırım d5s ampül Audi,Octavia ve Mini Coupe araçlarda varmış.Onların servislerine sormak lazım fiyat nedir.Daha önceki led şerit uygulamasında sinyalerdede led şertiler aktif.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi led olayını bi araştırım

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık başkan çok güzel bilgi paylaşımı olmuş :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bence led şerit olsa ve sinyallerde de aktif olsa Egemen kardeşin aracındaki gibi güzel olur düşüncesindeyim .

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence led şerit olsa ve sinyallerde de aktif olsa Egemen kardeşin aracındaki gibi güzel olur düşüncesindeyim .
Abim o zaman farin herseyi ile oynamak lazim, bir anlami kalmaz o farin... bu arada led yakmak icin hat çekiyorlarmis, beyine gerek yokmuş.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Ben geçen hafta kendi aracıma uygulama yaptırdığım yerde Clio4 kullanıcısı bir arkadaş ile karşılaştım.Sanada bahsetmiştim.Oda farları almış ama ampülden dolayı işlemlere başlayamamışlardı.Ogün ordaki arkadaş fara enerji verdi ancak ledler çalışmadı.Dediğin gibi yapılıyorsa iyi olur .

Biraz kafa yorsalar yapabilirler sanırım ama çok fazla talep olmadığından zaman kaybetmek istemiyorlar gibi geldi bana.

Bu akşamda uğradım işlem yaptıklarında bana haber verecek neyi nasıl yaptıklarına dair.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben geçen hafta kendi aracıma uygulama yaptırdığım yerde Clio4 kullanıcısı bir arkadaş ile karşılaştım.Sanada bahsetmiştim.Oda farları almış ama ampülden dolayı işlemlere başlayamamışlardı.Ogün ordaki arkadaş fara enerji verdi ancak ledler çalışmadı.Dediğin gibi yapılıyorsa iyi olur .

Biraz kafa yorsalar yapabilirler sanırım ama çok fazla talep olmadığından zaman kaybetmek istemiyorlar gibi geldi bana.

Bu akşamda uğradım işlem yaptıklarında bana haber verecek neyi nasıl yaptıklarına dair.

Bana verdiğin numaradan arkadaş ile konuşuyorum, ona İstanbul'da bu farı takan elektrikci adresi verdim, olmadı giderim dedi, ayrıca Ankara'da da başka bir elektrikçi buldum messengerdan soru sordum ama bana daha donus yapmadı, Ankara'da farı taktıran arkadaş hat çekti orijinal gibi oldu dedi