Clio joy 1.2 haftaya teslim

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun :eyv

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyvÖncelikle merhaba arkadaşlar haftaya clio 4 1.2 joy aracımı teslim alıcam hayırlısıyla. Arac park sensörü için servis 210 tl fiyat söyledi taktıranlar bu fiyat normalmidir ? Araç alırken hediye edin muhabbettine hiç yanaşmıyorlar arabalar çokça satıldığı için zaten araç yok piyasada .. Aracı alırken cüzzi miktarda istenebilecek diğer hediyeler ne olabilir ekstra olarak neler aldınız ? ßirde konu dışında arkadaşım sıfır ford fiesta aldı bayiden ama araç sıfır km değildi biraz yürümüş araç bu durum normalmidir ? şimdiden teşekkürler..

Aracınız hayırlı olsun.Park sensörünü dışarıda herhangi bir aksesuar satış montaj yapan yere montaj işçilik bedeli dahil max. 100 TL civarında taktırabilirsiniz !

joyclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ßugün gittik park sensörü 150 TL anlaştık servisten. arac teslimi ocak başı dediler. hediye olarak hic bir sey verilmedi :) boya koruma yapalım dedi bizden olsun iyi dedik bizde hiç bir şey almamaktansa Tmm dedik. kasko sigorta ıvır zıvır hepsini hallettik herkes kota doldurma cabasında sigortacıda aralık 28 29 gibi baslıcak dedi. ocak zammı ıvır zıvır etkileyebilir dedi bizde tamm dedik ne derseler tamm tamm dedik cıktık geriye aracı teslim almak kaldı.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Size onuda vermisler bize hic bisi vermediler 200 tl indirim zor yaptirmistik

umut67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle hayirli olsun kazasiz belasiz kullanirsin insallah benimd 1 ay oldu alali park sensoru hediye verdi bna ama 210 tl hayatta etmez ztn hc kullanmyrm park sensorunu he illa taktrym dysn dsarda taktir serviste bakimdan haric hc bsey yaptirma oda garantidn cikmasin dye xd ben nikelaj takimi taktirdm bin pisman oldum 270 tl para werdim araci tazikli tabancayla yikarken yan kapi citasindaki nikelajlar lak lak kalkiyr servisteki adamin cevabi tam dayaklik xd zaten bu havada yapismaz dedi xd sora s dizaynda hepsini 110 tl oldgnu gorunce yne yikildim xd yani serviste bisey yaptirma aracini alirken heryerine bk eksk bsy fln warmi warsa yaptrmdn yada sorun gdrlmdn alma bde aracin 15 gun icnd fln herseynin calsp calsmadgna bak dene cunku renault merkezdn ariylr sizi aldgnz yerle ilgli sorular soruylr bu cevaplar onlar icn onemli yani cok dikkat et ilerleyn zmanda takmylr ble ... Bu arada arac ne renk?

joyclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ßizede hiç bir şey verilmedi işte son dk artık onu dedi kadın boya koruma bizden olsun diye falan yarım ağız söyledi onuda yaparlar heralde. hocam araç kırmızı. aralık ilk haftası gitmiştim araç için aralık son ocak başı anca alırsınız demişlerdi işte bu vergi muhabbetinden dolayı ocak ayına sarkıtıldı biz ödemeyelim diye.. Durum bundan ibaret insallah sıkıntı cıkmaz araçta cok seyler duyuyoruz sıfır araçta boyanıp gelen sagı solu cizdirilen falan filan.

bakunin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayirli olsun kazasiz belasiz kullanirsin inş hocam bende clio4 1.2 joy aldim bu hafta içi teslim edecekler ins . ayni şeyi bende yasadim bi krom seti için bile 650 TL fiyat çektiler ayiptir sormasi arabayi ne kadara aldin hocam ?

efsanekemalreis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun bende ekranlı park sensörünü 200 e taktırdım servise.dışarıya taktıramıyorsun çünkü elektrik sisstemini garanti dışı bırakıyorlar.ama bir sorun da servis iyiyse eğer sanayiye göre muhatap bulabiliyorsun.bu aradaki fark ta bunun farkı!aracın fiyatı nedir

joyclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam aracı teslim aldık. araç bize 37000 TL geldi. indirim falan yapılmadı yani hiç kırmızı rengini aldık

cemuc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam aracı teslim aldık. araç bize 37000 TL geldi. indirim falan yapılmadı yani hiç kırmızı rengini aldık
hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah... bize de en geç 10 ocak için tarih verilmişti fakat geçen gün teslimatın sarkacağı ile ilgili mail attılar... 37 bin liralık fiyata neler dahil tam olarak üstadım?