Clio joy 1.2 ün aksesuarları neler ?

Jachlayans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy versiyonuyla touch versiyonu arasindaki en buyuk fark look adi verilen pakettir. Look paketiyle kapi ve bagaj alti kromlar lake ile birlikte gelmektedir. Jantlar 15"ten 16" e celik janta yukselir. Navigasyon vazgecilmezim derseniz touch versiyonunu almaya mahkumsunuz. Navigasyona onem vermezseniz joy donanimiyla idare edebilirsiniz. Hatta ugrasirsaniz lake kaplatip kromda taktirarak kolay yoldan touch paket gorunumunu elde edebilirsiniz. Esas degisim cogu kisi farketmesede touch donanimiyla icon arasindadir. Bircok teknolojik altyapi icon ile gelir. Touch almaniz sadece aracin gorselliginde iyilestirme sunar

dj_knaap

Murat YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy bu araçların giriş modelidir Full den kastı arkadaşlarında söylediği gibi sis farı park ve far sensörleri metalik renk vb. ekstraları eklemektir ama bir r-nav olamayacak :)

Jachlayans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rnav degilde Rlinkin olmayışı kotu. Rlink bu sınıf araç için nimet.

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy versiyonuyla touch versiyonu arasindaki en buyuk fark look adi verilen pakettir. Look paketiyle kapi ve bagaj alti kromlar lake ile birlikte gelmektedir. Jantlar 15"ten 16" e celik janta yukselir. Navigasyon vazgecilmezim derseniz touch versiyonunu almaya mahkumsunuz. Navigasyona onem vermezseniz joy donanimiyla idare edebilirsiniz. Hatta ugrasirsaniz lake kaplatip kromda taktirarak kolay yoldan touch paket gorunumunu elde edebilirsiniz. Esas degisim cogu kisi farketmesede touch donanimiyla icon arasindadir. Bircok teknolojik altyapi icon ile gelir. Touch almaniz sadece aracin gorselliginde iyilestirme sunar

Sevgili arkadasim , eger joy ile touch arasindaki fark look pakettir dersen gercekten donanimlari hic okumamis oldugunu varsayarim , ic aydinlatma lambasi , koltuk yukseklik ayari , multimedya sistemi , deri vites topuzu, arka koltuk kafaliklari piano black yan aynalar ve arka difuzor , cift optikli karartilmis farlar , ic dekor paketi , daha bir suru fark var

Jachlayans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadasim , eger joy ile touch arasindaki fark look pakettir dersen gercekten donanimlari hic okumamis oldugunu varsayarim , ic aydinlatma lambasi , koltuk yukseklik ayari , multimedya sistemi , deri vites topuzu, arka koltuk kafaliklari piano black yan aynalar ve arka difuzor , cift optikli karartilmis farlar , ic dekor paketi , daha bir suru fark var

Yazdıklarımı dikkatli okursaniz... En buyuk fark gorunuste bu. Touchtan icona yukseltirseniz araci, aracta bircok teknolojik altyapiya sahip olursunuz rlink, elektrikli arka camlar, otomatik klima gibi. Bunlar konfora ve surucuye ust seviye hissettirmek icin ayarlanmis ozellikler. İc aydinlatmayi ve arka koltuk kafaliklari fln soylemissiniz bunda ne fark var bilmiyorum ama boyle bisey olsa bile cok buyuk nimet gibi yazmayada gerek yok. Farlar hakkinda da verdiginiz bilgi yanlis. Cift optikli karartilmis farlar joy donanimin faridir. Touch ile birlikte cift optikli krom cercevelisini almis olursunuz sadece. Bahsettiginiz farklar el yordamiyla halledilebilir seyler tek sorun rnavda. Farları degistirip lake kaplatarak kapi altlarini fln bildiginiz araci touch haline sokabilirsiniz. İcon donanimiyla gelen ozellikler hic bir zaman araca sonradan yapilamayacak seyler.
Aracın donanımları arasındaki farkları fazlasıyla okudum ve biliyorum. Touch sahibi oldugunuz icin belki hosunuza gitmedi yazdiklarim ama araci kotulemek niyetinde de degilim. Ama ben var olanı yazdım.