Clio Joy'dan RS'e ufak bir dönüşüm

brkern39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar herkese kolay gelsin.
Şu arka kısımdaki siyah plastik tampon (plakalığın altındaki) ve kapıların altındaki siyah plastik yereri parlak yapmak istiyorum nasıl yaptırabilirim?

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar herkese kolay gelsin.
Şu arka kısımdaki siyah plastik tampon (plakalığın altındaki) ve kapıların altındaki siyah plastik yereri parlak yapmak istiyorum nasıl yaptırabilirim?

Arka difüzörü kastediyorsunuz sanırım. Arka piano black difüzör tek başına bence çok kötü duruyor. Ben de onun altına takılan plastikten bakıyorum aşağıdaki linkteki ürünü mü almam gerekiyor acaba bilen var mıdır?

http://urun.n11.com/body-kit/renualt-clio-4-difuzor-renualt-clio-iv-difuzor-parlak-siyah-P106254714

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parçaların kaplamasını parçaları sökerek mi yaptılar

brkern39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Linkteki beyaz aracın arka siyah plastik kısmından bahsediyorum.Linkteki araçta parlak fakat benim joy model cliomda orası plastik orayı parlak yaptırabilir miyim acaba yoksa sıfır parlak bir ürün mü almalıyım.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecekte fasılalı ayar olup olmadığını nasıl anlarım detay veya resim paylaşacak arkadaş varmıdır teşekkür ederim 2016 aralık makyajlı kasa var bende 1.2 Joy benzinli 75 bg

piyanist3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:masallah başarılı

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecekte fasılalı ayar olup olmadığını nasıl anlarım detay veya resim paylaşacak arkadaş varmıdır teşekkür ederim 2016 aralık makyajlı kasa var bende 1.2 Joy benzinli 75 bg

Silecek kolunda su damlacakları ve dönen bir kademe var. Makyajlı kasa ise vardır artık standart çünkü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi