Clio kangoo tek butonlu kumanda

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracialdim alali kumanda calismiyor.
Harici kumanda taktırmak da istemiyorum malum elektrik işi sakat bizim sanayi ustalari kasap gibiler.
Hasılı kelam aliexpress de kumanda satiliyor 10 dolar civari acaba alsak araca tanıtabilir miyiz satan vatandaşa sorduk uyar mı diye kumanda resmini çekip at dedi attik uyumludur dedi
Araçta nasil kullanıcam bunu diye sordum tamirhaneye git dedi
Şimdi sizlere danışmak istiyorum sonuç ne olur alırsak

xperia z

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araca tanıtılması lazım diye biliyorum. zaten anahtarcılarda 100 liraya felan yapıyorlar. aliexpressle uğraşmana gerek yok. aliexpressden alsan anahtarcılar bakmayabilir. niye ondan almadın diye.

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araca tanıtılması lazım diye biliyorum. zaten anahtarcılarda 100 liraya felan yapıyorlar. aliexpressle uğraşmana gerek yok. aliexpressden alsan anahtarcılar bakmayabilir. niye ondan almadın diye.

Hocam ben Kayseri deyim burda pek boyle işlerle ugrasan yok bi sefer denk geldim gostergem bozulduğunda, kumandayı da yaparız dedi iki saat ugraşti olmadi

xperia z

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir araştırın. gaziantepde ki anahtarcılara da sorabilirsiniz. aracı çalıştırmak için immobilizerin tanıtılmasına eminim. ama belki kapıları açmak için tanıtmak gerekmez. ama aliexpressde tamirciye git diyorsa kesin tanıtılması gerek. belki de immo beyni bozuktur? çünkü kangoo da silecekler 4 lüler kapı kilit iç aydınlatma silecek fasıla rolesi vs vs neler neler ona bağlı. anahtarın sağlam olduğuna eminmisin

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İmmo saglam çalişiyor ama kumanda karti pert kırılmadık elemani kalmamiş anlattıgım tamirci zaten kartin ustundeki çipi başka bir karta aktarip çaliştirmaya ugrastı yeni kartta bobin arızali olunca ugraşmadi olmuyor dedi cikti işin içinden

xperia z

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@Htmakina hakkı abi temiz elektrikçi tanıdığın var mı bi açma kapama taktırsak

Xperia z2