Clio night&day hakkında

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba.. arkadaşlar ben yeni 2012 clio night day 1.5dcı 85 hp aldım..bunu kullanan arkadaşlar var mı? memnunlar mı? şikayetleri varmı? birde araba bana biraz yüksek geldi getlerin birini çıkarsak sorun yaratırmı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hoşgeldin, aynı özelliklerde 20. yıl serisi var bende de çok memnunum yükseklik sorununu spor yay ile çözüyoruz genelde...
Alp arkadaşımızda night&day aldı yeni o da konuyu görünce yorumlarını yazar...
Kendinide üye tanıtımlarından tanıtırsan arkadaşlarımızda seni tanır...
İyi forumlar...
ÜYE TANITIMLARI

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin
Aracın hayırlı Olsun.

4 aralıkda buluşmamız var gelirsen bekleriz. aracını görmüş olur sorularını daha yakından cevaplarız
ama genel olarak şunu diyebilirim
diğer donanım sınıflarına göre güzel ve dolu bir araçtır night&day

YusufKARA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 1 haftalık night&day kullanıcısıyım. araba gerçekten çok oldu ve ben çok begendim. zamanla bi kaç şeyin araştırmalarıma göre eksik oldugunu farkettim. mesela Gözlük koyma gözü yok. Extreme Edition vardı showroomda ondan vardı bnmkinde de vardır dedim. Elektrikli katlanan ayna duydum bi yerde o yok. Ama bunlar olmasa genel itibari ile dolu. Far sensörünü çok sevdim:) Arabam 200km oldu ort 11Lt gösteriyor göster. 1.2Benzinli model bnmki. Arabayı düşük devirlerde kullanıyorum bilmiyorum iyi mi ediyorum:) Sabit hızda kullanmaya çalışıyorum az yaksın diye ama roday için kötüymüş sanırım. İyi forumlar

YusufKARA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yay konusunu çok ciddi düşünüyorum ama garanti kapsamından çıkıyor mu çıkmıyor mu bir bilgim yok. Bilgisi olan bilgilendirirse çok sevinirim.

Sezgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni aracınız hayırlı olsun ıyı gunlerde kullanın

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hosgeldin büyük harf kullanmak forum kurallarınca yasaktır.
Keyifli Forumlar

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 1 haftalık night&day kullanıcısıyım. araba gerçekten çok oldu ve ben çok begendim. zamanla bi kaç şeyin araştırmalarıma göre eksik oldugunu farkettim. mesela Gözlük koyma gözü yok. Extreme Edition vardı showroomda ondan vardı bnmkinde de vardır dedim. Elektrikli katlanan ayna duydum bi yerde o yok. Ama bunlar olmasa genel itibari ile dolu. Far sensörünü çok sevdim:) Arabam 200km oldu ort 11Lt gösteriyor göster. 1.2Benzinli model bnmki. Arabayı düşük devirlerde kullanıyorum bilmiyorum iyi mi ediyorum:) Sabit hızda kullanmaya çalışıyorum az yaksın diye ama roday için kötüymüş sanırım. İyi forumlar

Yay konusunu çok ciddi düşünüyorum ama garanti kapsamından çıkıyor mu çıkmıyor mu bir bilgim yok. Bilgisi olan bilgilendirirse çok sevinirim.

Kapanan aynalar bizde vardı 20. yıl serisinde night&day'de kaldırdılar, tanıdık yetkili servisin varsa yay taktır yoksa taktırma garanti kapsamından çıkarırlar...

YusufKARA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi yetkili servisle tanısmak gerek sanırım:D şu buluşma ile ilgili bilgiler nerede acaba link atabilir misiniz bulamadım da:D

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun :eyv