Clio rsi hakkinda yardim

rsi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbul da rsi ların erbabı bi usta lazım arkadaşlar bilen yazarsa cok sevinirim

rsi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 ay önce 97 model 1.8 rsi aldım çoğu şeyi yenilendi sağ motor kulağı-sol şanzıman kulağı - marş dinamosu - bobin - arka sağ fren merkezi - şanzıman - gaz teli - rolanti motor bakımı - 2 adet sensör okuyucu falan değişti- filtreler ve yağ bakımları yapıldı. motor elektrik tesisatı ve sigortalar yenilendi. bunlara rağmen araçta birkaç sorun var ve ustayım diye geçinen kişiler sorunu çözemiyor.belki içinizden daha önce bu sorunla karşılaşmış yada bilen birisi vardır.
Araç vites boştayken kendi kendine hafif hafif gaz yiyo stop edecekmiş gibi oluyo.(rolantisi yok gibi)
Araç 4000 devir üstüne çıktığı zaman motor puf puf puf ediyo.(motora benzin yada gaz veren filtreler tıkalı,sente atlatmış olabilrmi ? )
Araç marşı çok geç alıyor ve gaza basmak gerekiyor.durum böyle olunca akü erken bitiyo ve dolmuyo (aküyü 2 hafta önce aldım,yada akü şarj dinamosu bozuk olabilrrmi ?)
Araç marşı aldıktan sonra gazdan ayağımı çektiğim zaman stop ediyor.(bunun hakkında en ufak fikrim yok)
Arka koltugun altındaki benzin deposundan benzin kaçağı var sanırım kenarları hep benzin dolu.aracın içi leş gibi benzin kokuyo.(benzin pompası arızalı yada contadan kaçırıyo)..

Arkadaşlar tahminlerimi yazdım sizce yanıldıgım yerler varmıdır.varsa nelerdir bilen ustalar arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim artık sanayilerde dolandırılmaktan bıktım.

Mertrsi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kocaeli gebzede var, irfan oto ozel renault servisi . Oneririm .

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrinoTR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sankim senin araçta otomatik jikle arızalı gibi? sorunları çözersen buraya yazabilir misin neyden kaynaklıymış?

ggu25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşın anlattığı aynı sorun şuan benim araçta var sorunu çözebildiniz mi ?